2733
2734

😑😑😑😑😑😑😑 ن. والا ما ک از دستفروشای ولیعصرم بودجه مون. نمیرسه خرید کنیم 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

والا حقیقت این ما ی زمانی لیر خریدیم که ارزون بود ۱۰۰۰ یا ۱۵۰۰ بود حس کردیم‌ برامون به صرفه در میاد

چون ی زیر دکمه دار تو ال سی واکیکی شریعتی ۳۵۰هزارتومان بود

خدایا آرامشی عطا کن تا بتونم بپذیرم همه ناملایمتی های بندگانت را
عزیزم مادرت میخواد بخره؟

بله عزیزم 

ی قدری بهمون پول داد ک ما گذشاتیم سودشو بگیرم اینو داریم با هزینه خودمون میگیریم 

حالا چرا ترکیه؟همینجا هم مارک های خیلی خوبی هست

حس کردم ال سی لباسشو خیلی دووووس دارم 

هم ی بادی به این کله میخوره 

هم‌خودمون خرید کردیم‌

هم برای بچه چیز‌میز‌میخریم

حس کردم ال سی لباسشو خیلی دووووس دارم  هم ی بادی به این کله میخوره  هم‌خودمون خرید کردیم ...

عزیزم اگه میخوای از مارکای ترکیه بخریم سفر هم بری بازم به صرفه تر از ایرانه..برندای ترک تو ایران دقیقا دو سه برابره نسبت به خود ترکیه

والا حقیقت این ما ی زمانی لیر خریدیم که ارزون بود ۱۰۰۰ یا ۱۵۰۰ بود حس کردیم‌ برامون به صرفه در میاد ...

یه زیر دکمه ۳۵۰ هزاااار؟ مگه میخواین چیکار کنین یه لباسه بچه دو روز پوشدنیه چرا اینقد اصراف؟

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

من از ترکیه سفارش دادم به سایت و اینستاگرام شاینی لند خیلی از وسایل سیسمونی رو واسم فرستادن و واقعا عالی بود جنساشون، از روی سایت ترندیول انتخاب میکردم و لینکشو میفرستادم، ده روزه خرید انجام میداد و ارسال میکرد آدرسش رو واستون مینویسم