2726

خانما من رفتم دكتر براي اينكه ببينم مشكل عدم بارداري بعد ٩ ماه از چيه اما وقتي به دكتر گفتم كه پارسال ٥ هفته سقط كرده بودم و يكي از دفعات اقدام هم روز ٣٢ سيكل عدد بتا ١٦ آزمايشم نشون داد و اين يعني يه اتفاقايي داشته مي افتاده اما همون روز من پريود شدم بهم گفت كه براي بارداري ايني كه بهت ميگم رو مصرف كن تا سه ماه ديگه ان شااءالله بارداري

قرص كلوميفن داد كه از روز ٥ قائدگي شبي ٢تا بخورم ( كلا ١٠ تا داده) از شب ٩ هم شبي يدونه استروژن بخورم و يدوفوليكم ٣٠ تا هرشب بخورم. خيلي مطمئن حرف ميزد

نمي دونم ميگفت اگر مشكل نازايي بود پا سالم چيزي تشكيل نميشد احتمالا تخمك ها ضعيفه

كسي تا حالا اينجا اينارو مصرف كرده نتيجه بگيره

يه چيزي هم گفت كه من فراموش كردم؛ نمي دونم گفت از شب ٩ بعد مصرف استروژن يه شب درميون اقدام كنم يا از شب ٥؛ آخه شب پنجم كه من پريودم هنوز! شك دارم كسي ميدونه؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

خدايا شكرت بخاطر همه چيز؛ داده و نداده ات را شكر🙏
شوهرت ازمایش داده؟؟گفتن ممکنه اسپرم ضعیف باشه وواسه این سقط انجام بشه

نه گفت فعلا من دارو مصرف كنم ١٠٠٪؜ باردار ميشم 

گفت بعد يك سال بايد بري دنبال درمان نازايي و پاي مرد رو بكشي وسط

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه گفت فعلا من دارو مصرف كنم ١٠٠٪؜ باردار ميشم  گفت بعد يك سال بايد بري دنبال درمان نازايي و پ ...

ب نظرم از اول شوهرت آز بده خیالت راحته

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2728
نه گفت فعلا من دارو مصرف كنم ١٠٠٪؜ باردار ميشم  گفت بعد يك سال بايد بري دنبال درمان نازايي و پ ...

عزیزم من بعد2ماه اقدام که باردارنشدم همسرم وخودم آزمایش دادیم ومتوجه شدیم که همسرم مشکل تحرک اسپرم داره والان 4 ماهه که داره دارو مصرف میکنه ولی فعلابه حدنرمال نرسیده....البته چندروز پیش رفت  پیش یه دکترخیلی وخوب ومطمئن که به کارش ایمان دارم ومطمئنم داروهاشو مصرف کنه خوب میشه...شماهم زمان رو ازدست نده شوهرتو ببر یه آزمایش اسپرم بده ضرر نمیکنی....

اگه همسرت مشکل داشته باشه چرا خودت الکی دارو مصرف کنی.... درضمن یکی از علل سقط ضعیف بودن اسپرم هست...

عزیزم من بعد2ماه اقدام که باردارنشدم همسرم وخودم آزمایش دادیم ومتوجه شدیم که همسرم مشکل تحرک اسپرم د ...

مرسي از راهنماييت عزيزم ان شاءالله به زودي دلتون شاد شه🙏🌹

شما همون بار ک کلومیفن و استروژن رو استفاده کردی باردار شدی؟

عزیزم شما هم این دوتا رو استفاده میکنی؟ نمیدونم چرا استروژنو انقدی دکترا تجویز نمیکنن....امپولم براتون نوشت؟

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...