2733
2734
عنوان

کیا تو بارداری اسپرین خوردن

158 بازدید | 6 پست

دکتر بهم اسپرین داده الان 33هفته هستم دو روزه دارم میخورم ولی امروز سرگیجه گرفتم میخواستم بدونم از اسپرین هست؟

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

اره عزیزم منم همینجور سرگیجه گرفتم سرخود قطش کردم فردا میرم ب دکترم میگم ببینم اشکال نداره سرخود قطش کردم

خدایا همه چیو ب خودت میسپارم خودت میدونی تو دلم چی میگذره......  

من اونسری رفته بودم دکتر یه خانومی اومده بود دکتر واسش آسپرین نوشت گفت باعث میشه خونت رقیق بشه و از سقط جلوگیری بشه،خانومه قبلا سقط داشته بود

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی نگرانم حالم یه جوریه سرم سنگین شده میشه یکی بیاد کمکم کنه

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
2731
اره عزیزم منم همینجور سرگیجه گرفتم سرخود قطش کردم فردا میرم ب دکترم میگم ببینم اشکال نداره سرخود قطش ...

شما تو چند هفتگی استفاده کردین دوزش چقدر بود چه وقت از روز مصرف میکردین؟