2726

سلام علیکم

من بازی اختراع کردم برای فسقلیم که ۲۰ ماهشه و عاااااااالی جواب داده. خواستم برای مامانا هم بگم که انجام بدین و حدود یک ساعتی راحت باشین برای خودتون

بازی ۱:

قرقره های رنگی توی جعبه:

چند تا نخ قرقره رو داخل ظروف پلاستیکی در دار و با در پیچی بگذارید و جلوی بچه چند بار باز و بسته اش کنین. حدود یک ساعت با اینها ور میره تا قرقره ها رو از داخل بطری در بیاره. در ضمن اموزش خوبی برای باز کردن در های پیچی و همچنین رنگ ها و اعداده

بازی ۲:

ظروف متفاوت توی کارتون:

چند تا ظرف در دار مختلف پلاستیکی با اشکال مختلف و در های متفاوت بریزید داخل جعبه بذارید جلوش تا مشغول کشف این ظروف بشه 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بازی دوم و انجام میدم  یه یه ربع بیست دقیقه ای  سر گرم میشه

اره عالیه😃

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
من بازی دوم و انجام میدم  یه یه ربع بیست دقیقه ای  سر گرم میشه

اولی بیشتر زمانشو‌ میگیره تست کن عاشقش میشه

سلام عزیزم میشه بگی شما اونور اسم بچتو چی گداشتی

جولیا

جولیا

راستی عزیزم شما که اون ور هستی به نظرتون اسم پارسا برای اون ور مناسبه شاید مهاجرت کنیم بین آرسام مسیح سامیار پارسا و اراد دانیال  موندیم از بس تاپیک زدم خسته شدم راستی به نظر شما کدوم خوبه نمیتونم تصمیم بگیرم

چون اونوری از مسائل زیاده یا قدیمیه دوری میتونی راحت نظر بدی ممنون میشم نظر بدی

راستی عزیزم شما که اون ور هستی به نظرتون اسم پارسا برای اون ور مناسبه شاید مهاجرت کنیم بین آرسام مسی ...

دانیال رواج داره اینور