2726
عنوان

داستان بارداری من

| مشاهده متن کامل بحث + 4043 بازدید | 128 پست
البته استارتر جان خیلی خوشحال به نظر میرسی.مطمئنی سرکار نیستیم.آخه اینهمه بارداری هم یکم غیرقابل باو ...

والا الان پسرم تو بغلمه معلوم خوشحالم .

فکر میکردم باید دوندگی کنم و حامله بشم. اون موقع اگه بود خون گریه میکردم اما الان از همه دنیا شاد ترم

خداروشکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استارتر برای منم دعا کن حامله شم

اشکام داره میریزه...فردا مراسم سیسمونی یکی از فامیلامونه ک خیلی از من کوچیک تره...ای خدا....

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....
اره خیلیا ناخواسته باردار میشن ک مشکلی نداره و خدا خواسته ولی این ک فکر میکرده مشکل داره تو عقد چهار ...

بعد دفعه اول که باردار شد پس فهمید که مشکلی واسه بارداری نداره، چه جوری میگه فکر میکردم باردار نمیشم و 4بار شدم؟ اولی فکر می‌کرد نمیشه، دومی که فهمید، دومی رو نمی‌دونست سومی رو که فهمید.... اوووف

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
2728
والا الان پسرم تو بغلمه معلوم خوشحالم . فکر میکردم باید دوندگی کنم و حامله بشم. اون موقع اگه بود خو ...

چیزی مصرف نکردی برای حامله شدن؟

اون مشکل نداشته سقط کرده خدا قهرش گرفته نعمتشو پس زده

دقیقا همین طوره شاید تو قسمتش همون ی بچه بوده الان همسرش خونواده همسرش اذیتش میکنن،همسرش راضی ب سقط نبود،الان بخاطره بارداری من باهام قطع رابطه کرده

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
چیزی مصرف نکردی برای حامله شدن؟

نه هیچی فقط شوهرم مریض بود قبل بارداری اخرم خوب شد البته مریضیش در زمینه بارداری نبود نمیدونم چقدر ربط داره

خداروشکر
نه هیچی فقط شوهرم مریض بود قبل بارداری اخرم خوب شد البته مریضیش در زمینه بارداری نبود نمیدونم چقدر ر ...

اهان...دعا کن منم حامله شم....خیلی سختم هست

وای اسی خاطره زایمانت چقد وحشتناک عزیزم خیلی نگران شدم با اینک 2تازایمان طبیعی داشم بازم دستوپام میلرزه

خدایا همه چیو ب خودت میسپارم خودت میدونی تو دلم چی میگذره......  
2706