2737
2734
عنوان

کسی لیزر کیست مویی انجام داده؟توروخدا بیایین کمک کنین 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 29990 بازدید | 146 پست
من کیستم خیلی بززرگ شده بود اندازه یه سیب متوسط بود دکترم گفت احتمالا چند ساله درگیرشی.بعدم که متوجه ...

پانسمان بعد از عمل داشتین فکر کنم درسته؟

حدودا چند روز پانسمان داشتین و اینکه موقع تعویض پانسمان درد داشتین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پانسمان بعد از عمل داشتین فکر کنم درسته؟ حدودا چند روز پانسمان داشتین و اینکه موقع تعویض پانسمان در ...

بعد از خوب شدن بهت میگم چطوری نگهش داری که دیگه بر نگرده

ازوقتی عضو سایت شدم وارد هرتاپیکی میشم قیافم میشه   این 
2728
کیست که بزرگ شده بود رو شما هم میدیذی؟؟ یا اینکه همون سه تا سوراخ ریز بود و دکتر گفت بزرگ شده؟ منظ ...

نه من ندیدم دکتر به مامانم گفت بعد از جراحی.ولی همون ۳ تا سوراخ فاصلا زیادی باهم داشتن مشخص بود کیست فضای زیادی رو گرفته

پانسمان بعد از عمل داشتین فکر کنم درسته؟ حدودا چند روز پانسمان داشتین و اینکه موقع تعویض پانسمان در ...

۳ روز پانسمان داشتم فکر کنم بعدشم روزی ۳ بار شستشو میدادم و پماد میزدم و یه گاز میذاشتم روش.دردم داشت من هنوزم بعد از ۵ سال درد دارم

2738
۳ روز پانسمان داشتم فکر کنم بعدشم روزی ۳ بار شستشو میدادم و پماد میزدم و یه گاز میذاشتم روش.دردم داش ...

اوف پس درهرصورت شستشوی زخم و پانسمان داره.البته چون بخیه داشته دردش کمتره 

الانم که درد دارین احتمالا بعد از نشستن طولانی مدته 

دیگه چیزیه که تا اخر همراه ادم هست فقط باید مراقب باشیم که برنگرده 

اوف پس درهرصورت شستشوی زخم و پانسمان داره.البته چون بخیه داشته دردش کمتره  الانم که درد دارین ...

آره دیگه دردش همیشگیه تقریبا.من الان تازه زایمان کردم شدیدتر شده امیدوارم بهتر بشه چون معضله واقعا

جراحی باز یا بسته؟ اگه ترسناکه میترسم بگین  اگه خوبه،بگین که ارومتر بشم😁🤭

من رشتم هوشبریه 

بنابرین جراحی این عمل رو دیدم 

کیست مویی اگر زود بهش رسیدگی بشه  نرسه به مرحله عفونت زخمتون رو بخیه میکنن و دردناک نیست زیاد فقط در حد معمول بقیه جراحیا خب

ولی اگر عفونت کنه و بری برای عمل براتون بازش میکنن سوچر نمیکنن تا خودش پر شه پانسمانش رو باید روزی دوبار عوض کنین زخمشو شستشو بدین که بسی دردناکه 

فقط توصیه میکنم تا پیشرفت نکرده حتما عملش کنین 

اینجوری حتی تو مطبم دکتر میتونه با بی حسی براتون عمل کنه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2706