2733
2734
عنوان

دختر خاله ي مريض همسرم

832 بازدید | 22 پست

دختر خاله ي فضول شوهرم يه زنه فوق العاده داغونيه كه نه لباس ميخره نه به خورد وخوراك بچه هاش ميرسه فقط دوس داره چتربشه خونه ي اين واونو مال واموال جمع كنه فقط دنبال سواستفاده از ديگرانه از بد روزگار با مادرشوهرم خيلي صميميه يه دختر داره كه بلاي ناگهانيه حالا تو شركت پدر شوهرم كار پيدا كرده از دوهفته قبل دخترش رو اورده ول كرده خونه ي مادرشوهرم ما تويه خونه ايم من از اولش با اين دختر خاله ي شوهرم مشكل داشتم كل نامزديم هر روزي كه رفتم خونه ي مادرشوهرم با بچه هاش اونجا بود يعني هرجا بريم بچه هاي اينم هست حودش هست كسي راه حلي داره من بايد چيكار كنم تنش هاي عصبي كه اين خانوم داد باعث شد لوپوس بگيرم شوهرم تحت فشار موند جمع كرديم رفتيم يه سال كيش ولي فايده نداشت نميخوام به خاطره يه دختر خاله من زندگيمو ببازم 

خونتونو چرا عوض نمیکنید

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب ب تو چه وا حتما مشکل مالی داره دیگه بعدشم از تو کمک مالی نخواسته ک از خالش خواسته

اینجوریشو دیگه ندیده بودیم

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰

پدر شوهر مادر شوهرت چی میگن؟ اونا باید یه کاری کنن

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   

مادر شوهر منم کلا اینجوریه. هرچی گدا گشنه س جم میکنه دور خودش اونام ازش سو استفاده میکنن. چاره ش اینه سعی کنید خونه مستقل بگیرید. ما از اول خونه مستقل داشتیم. فکر کن اگه با مادرشوهرم یه جا بودم با اون مهمونای درب داغونش سکته میکردم

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
2738

سوال کرد تک کلمه ای جواب بده یا یکیشو جواب بده یا نه

گفت میام خونتون بگو الان باید برم بیرون دفه ی بعد.هردفه اینووبگو

اگ چندثانیه ای دیدیش محل نزار اصلااا ولی قراربود یکی دوساعت ببینیش یه سلام کافیه

خدا بچه هامو ب تو میسپارم

جهنم ولشون کن میدونی تنش برای شماسمه؟

۱۲سالم بودکه مادرم لوپوس گرفت

الان سالهاست که حس می کنم مادرندارم😿بخاطربچه هات بزن ب بی خیالی توروخدا

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  

نشستي خونه اونا زندگي ميكني راه كار ميخواي چطوري رفت امد اونا رو مديريت كني؟😂 عزيزم سعي كن حد و حدود خودت رو بدوني

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
جهنم ولشون کن میدونی تنش برای شماسمه؟ ۱۲سالم بودکه مادرم لوپوس گرفت الان سالهاست که حس می کنم مادر ...

چرا سال هاست فكر ميكني مادر نداري؟؟

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2706