2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم روی دبه 5لیتری سوره ملک و الرحمان و بخون باش غسل جنابت کن تا 7روز هر روز این کارو بکن ان شاءال ...

ببخش عزیزم توی هفت روزبایدسوره های ملک والرحمن خونده بشه یافقط همون روزاول؟

حتمابایددبه۵لیتری باشه؟

الگونگیر...الگوباش...
ببخش عزیزم توی هفت روزبایدسوره های ملک والرحمن خونده بشه یافقط همون روزاول؟ حتمابایددبه۵لیتری باشه؟

نه دیگه واسه هر روز رو اب بخون دبه فرقی نمیکنه فقط باید واسه غسل کافی باشه مقدار اب

2731

من طلسم داشتم با دعانویس باطل شد

به نظرم امکان نداره آدم خودش بتونه باطل کنه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
واقعا امتحان کردی؟ برامن جادو کردن که هیچ وقت ازدواجم سرنگیره😔

خدا لعنتشون کنه دنیا و اخرتشون تو آتیش بسوزه

برا خواهر منم کرده بودن یه عالمه دعا نویس عوض کردیم آخرش یکی باز کرد می گفت خیلی سخت بسته بودن 

هر کی میومد خواستگاری خوششم میومد ولی دیگه پیشو نمی گرفتن از همین راه فهمیدیم دعا نوشتن بزرگترین گناه خدا لعنت کنه همچین آدمهاییو

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
یکی گف دعا مینوسه برام ولی چون نسبت بهش دو دلم میدونم نتیجه نمیگیرم. نمیدونم چکارکنم

آب قلیان تنباکو بریز دم در ورودی به خونتون 

جیش پسر بچه هم شنیدم خوبه 

یه چیز دیگم‌هس جاش نیس بگم

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2738
خدا لعنتشون کنه دنیا و اخرتشون تو آتیش بسوزه برا خواهر منم کرده بودن یه عالمه دعا نویس عوض کردیم آخ ...

ببخشید میشه این شخصی که براتون باطل کرد رو معرفی کنین توی خصوصی؟