2733
2734

🤔🤔🤔😐😐

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا آسیب دیده؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

یه آقایی هست تو تهران بهش نباتی میگن دعا میخونه به آب میگن شفا میگیرن ازش

متوسل بشید به ائمه ،حضرت اباالفضل علیه السلام 

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738

برای لرزش دستتون کاردرمانی برید

سعی کنید با خودتون کنار بیایید

مشکلی که براتون پیش اومده رو قبول کنید اینجوری کمتر اذیت میشید

همه تاپیکاتون دراین مورد حقم دارین حتما تازه این مشکل براتون پیش اومده که قابل پذیرش نیست براتون ولی اگه واقعیت رو باور کنید آرامشتون بیشتر میشه

انشالله که مشکلتون بر طرف شه

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
رفتم پيشش

طب سنتی هم شنیدم واسه همه دردا دارو دارو دارن آیت الله تبریزیان برید

یه طبیب هم مشهد هست قطع نخاع هم درمان کرده

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
١٠ سال اين مشكل رو دارم

خیلی وقته 😔😔

چرا باخودتون کنار نمیایید سخته براتون برید پیش مشاور تا کمکتون کنه حقیقت خودتو باور کن

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
2706