2737
2734

بورس یک کسب و کار اینترنتی هست.پیشنهاد میکنم به یک کارگزاری مراجعه کنی و همه سوالاتت رو حضوری بپرسی.

میتونی از صد هزارتومن به بالا سرمایه گذاری کنی.اولیه اش رو از عرضه اولیه ها شروع کن.

سخت هم نیست.کافیه یکم از اینترنت سر در بیاری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی مثلا من با100000 هزار تومن شرکت کنم پولم جقدر میشه تو یک ماه؟ 

شما باید در بورس فعالیت داشته باشی.یعنی سهام بخری ممکنه سود داشته باشه ممکنه هم ضرر کنی.هرچقدر پول بیشتر بذاری سود بیشتر.لزوما فقط 100هزارتوامن نیست.در ضمن ممکنه در ماه چند تا مورد سهام خوب پیدا کنی ممنکن هم هست سهام مناسبی نباشه.فعلا ثبت نام خودت متوجه میشی.من کلاس هم نرفتم اما ثبت نام کردم و از نت اطلاعات گرفتم.

باید از کجا بدونم که کدوم سهامو باید بخرم؟ اصلا سهام چیه شامل چی میشه؟ببخشید این همه سوال میپرسم؟

اوووووه خیلی دیگه مبتدی هستی.

سرمایه یک شرکت به تعداد کمتر تقسیم بندی میشه و به هرکدوم از این ها میگن یک سهم.قبلش توی گروهها و سایتها اعلام میکنن.

نت سرچ کن اطلاعاتت بره بالاتر

2738

حتما کلاس برو. یا از کسانی که مطلع هستن راهنمایی بخواه. همینجوری سخته. من کل پولم رو سال پیش گذاشتم و الان هنوز تو ضررم.

فاطمه جانم خداروشکر میکنم که هشت ساله من رو به عنوان مامانت قبول کردی  

باید اول یه سهم رو بررسی کنی بعد تو پایین ترین قیمت ممکن بخری بعد گرون شد طمع نکنی بفروشی. خیلی سخت نیست ولی در عین حال خیلی سخته و همش رانته

تکنیکال و نمودار هم برای سهم ها جواب نمیده. الان یه سایت سهام یاب هست برو توش ببین چقدر آدم چرت و پرت میگن . یه سری آدم ساده رو دور خودشون جمع میکنن و سیگنال خرید میدن بیچاره فکر میکنن درسته و ضرر میکنن. اصلا عضو گروه های تلگرامی بیخود نشو. فقط از تازه واردها سو استفاده میشه

2706