2726
عنوان

امروز رفتم جلو ایینه و به خودم گفتم خاک برسرت دختررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 52 پست
شرطش این بود باید بریم قم زندگی کنیم ماالان اصفهان هستیم  من دور شدن از خانوادم ومادرم برام سخ ...

ولش کن خوب کردی الان من رفتم‌شهرغریب چ گلی ب سرم زدم..بهتر

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
شرطش این بود باید بریم قم زندگی کنیم ماالان اصفهان هستیم  من دور شدن از خانوادم ومادرم برام سخ ...

قسمتت نبود دیگه،،،بهش فکر نکن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هااااااااا😴😴😴😴😭😭😭😭😭😭😭حاجی از دستم رفت

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

بهش میگفتی نظرم عوض شدپشیمون شدم اینو ولش کن خودموبگیر😀😁😂

نی نی سایتم نی نی سایت قدیم 😊😀
2728
بچه هااااااااا😴😴😴😴😭😭😭😭😭😭😭حاجی از دستم رفت

ان شاالله بهترینانصیبت

قسمتتون نبود 

خواستگاراتم نپرون😜

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

دوستش داشتم اخه اما الان خیلی حسودیم شد 

خیلی مهربون و خوب بود شوهر ایده الی میشد برام گاهی اوقات چطور ادم پشت پا میزنه به بختش

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
دوستش داشتم اخه اما الان خیلی حسودیم شد  خیلی مهربون و خوب بود شوهر ایده الی میشد برام گ ...

لگد زدی🤣🤣🤣

حالا ول کن دفعه بعد جو زده نشی

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
اوف ول کن بابا خدا یه بهترش رو میده بهت حاجی کیلو چنده 

یه حاجی بهتر ایشالا 😂😂😂

2706