2703
2553

سرزنشم نکنید خواهرا خودم میدونم خیلی ادا دراوردم 

تو پستای اول مینویسم میدونم معطل کردنتون حق الناسه 

مٱجرا اینه که من پارسال یه خواستگار طلبه داشتم خودمم مذهبی ام و مقید 

ایشون برادر شوهر زن همسایمون بود و زن همسایه معرفیش کرد 

اومدن خواستگاری 

جای برادری عالی بود گفت من به زن خیلی احترام میزارم حرف حرف شماست هرچقدر بخواهید مهریه میزنم یک منزل قم دارم میزارم روی چشمم تقدیم شما میکنم اول زندگی کمی سختی هست نداری هست باید تحمل کرد با کار و تحصیلتون مخالفتی ندارم اما باید کارخونه رو هم مدیریت کنیم خلاصه خیلی پسر خوبی بود تحقیق کردیم همه گفتن عالیه خوش اخلاقه خانواده داره دست و دلبازه اما یه شرط داشت این خواستگارم ...

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
چرا جای حساس قطع میکنی

صبر کن الان سوباسا و کاکرو تو هوا چشم تو چشم همن😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

شرطش این بود باید بریم قم زندگی کنیم ماالان اصفهان هستیم 

من دور شدن از خانوادم ومادرم برام سخت بود خیلی هرچی گفتم اصفهان زندگی کنیم گفتن نه 

منم بخاطر همین گفتم نه ایش

ایشون خیلی سعی کردن متقاعدم کنن اما مرغم یه پا داشت 

دیروز که از جایی برمیگشتم دیدمش بعد یه سال بادختر خانم چادری و محجبه و خوشگل اومده بودن خونه داداشش 

بچه ها اتیش گرفتم 

زنش بود خیلی حسودیم شد همش به خودم میگم مگه قم تا اصفهان چقدرراه بود اخر هفته ها میومدی پیش خونوادت

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
2706