1373
1341

سرزنشم نکنید خواهرا خودم میدونم خیلی ادا دراوردم 

تو پستای اول مینویسم میدونم معطل کردنتون حق الناسه 

مٱجرا اینه که من پارسال یه خواستگار طلبه داشتم خودمم مذهبی ام و مقید 

ایشون برادر شوهر زن همسایمون بود و زن همسایه معرفیش کرد 

اومدن خواستگاری 

جای برادری عالی بود گفت من به زن خیلی احترام میزارم حرف حرف شماست هرچقدر بخواهید مهریه میزنم یک منزل قم دارم میزارم روی چشمم تقدیم شما میکنم اول زندگی کمی سختی هست نداری هست باید تحمل کرد با کار و تحصیلتون مخالفتی ندارم اما باید کارخونه رو هم مدیریت کنیم خلاصه خیلی پسر خوبی بود تحقیق کردیم همه گفتن عالیه خوش اخلاقه خانواده داره دست و دلبازه اما یه شرط داشت این خواستگارم ...

برای حال خوش همدیگه دعا کنیم

چی

آیا برای این جهان نامی می‌خواهی؟ راه‌حلی برای همه‌ی معماهایش؟ برای شما نیز نوری، ای پنهان‌ترین، نیرومندترین، بی‌باک‌ترین و نیمه‌شباهنگام‌ترین؟ _این جهان اراده‌ی معطوف به قدرت است _و دیگر هیچ! و شما خود نیز اراده‌ی معطوف به قدرت‌اید _و دیگر هیچ!#فردریش نیچه

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379
1376

شرطش این بود باید بریم قم زندگی کنیم ماالان اصفهان هستیم 

من دور شدن از خانوادم ومادرم برام سخت بود خیلی هرچی گفتم اصفهان زندگی کنیم گفتن نه 

منم بخاطر همین گفتم نه ایش

ایشون خیلی سعی کردن متقاعدم کنن اما مرغم یه پا داشت 

دیروز که از جایی برمیگشتم دیدمش بعد یه سال بادختر خانم چادری و محجبه و خوشگل اومده بودن خونه داداشش 

بچه ها اتیش گرفتم 

زنش بود خیلی حسودیم شد همش به خودم میگم مگه قم تا اصفهان چقدرراه بود اخر هفته ها میومدی پیش خونوادت

برای حال خوش همدیگه دعا کنیم
صیر کن الان سوباسا و کاکرو تو هوا چشم تو چشم همن😁

😃🤣🤣🤣

واسه اینک پسرم سالم بیاد بغلم یه صلوات مهمونم میکنی😘😍یعنی میشه بیام تاپیک بزنم هورا خونه خریدم بالاخره منم شدم خانوم خونه😢کی میشه همچین تاپیکی بزنم
1288
شرطش این بود باید بریم قم زندگی کنیم ماالان اصفهان هستیم  من دور شدن از خانوادم ومادرم برام سخ ...

ولش کن خوب کردی الان من رفتم‌شهرغریب چ گلی ب سرم زدم..بهتر

آیا برای این جهان نامی می‌خواهی؟ راه‌حلی برای همه‌ی معماهایش؟ برای شما نیز نوری، ای پنهان‌ترین، نیرومندترین، بی‌باک‌ترین و نیمه‌شباهنگام‌ترین؟ _این جهان اراده‌ی معطوف به قدرت است _و دیگر هیچ! و شما خود نیز اراده‌ی معطوف به قدرت‌اید _و دیگر هیچ!#فردریش نیچه
شرطش این بود باید بریم قم زندگی کنیم ماالان اصفهان هستیم  من دور شدن از خانوادم ومادرم برام سخ ...

قسمتت نبود دیگه،،،بهش فکر نکن

به بعضیام باس گفت:یکم آدم باش،،،،تنوعی بشه واسه خریتت😐

بهش میگفتی نظرم عوض شدپشیمون شدم اینو ولش کن خودموبگیر😀😁😂

آخرین تاپیکم که حذف شه دیگه نمیام نی نی سایت😀نتای روشن خداحافظ     نی نی سایت من خداحافظ خدااحااافظ😀✋
1339