2726
عنوان

چه مدت طول کشید تا کسیکه دوست داشتینو فراموش کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بایه عوضی 3 سال بودم آنقدر لاشی صفت بود که اندازه نداشت و من از همه نظر دوستام میگفتن سرتری بهش گفته بودم حق توهین به خانواده من نداری 31اردیبهشت توهین به پدرم کرد که جونم به جونش بسته اس منم بلاک کردم وا همین الان یه کلمه هم حرف نزدیم کلا یعنی همه چی تمام .....

یا رب نظر تو برنگردد😎😎😎

من‌بعد چهارسال دوستی به اعتراف خوش فهمیدم خیانت کرده خیلی خوب و منطقی باش برخورد کردم و گفتم دیگه به دردهم نمیخوریم ولی میدونم دوسم داره و نگرانم بعد من غصه بخوره...

سخت ترین‌روزای زندگیمو میگذرونم

من فک می کنم هیچ وقت فراموش نمی شن، فقط یاد می گیریم چه طور همه چیز و مدیریت کنیم. دوست داشتی بگو تجربه شخصی ام و بگم

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

عزیزم حرفتی پزشکت از نظر حرفه ای درسته ولی من که فراموش نکردم هر کسم دیوم فراموش نکرده.مخصوصا وقتی بدونی خودت از دستش دادی.برت ارامش از خدا میخوام فقط بدون زمان به جایی میرسه که حتی چهرشم یادت نمیاد.مون بدی کرده اینو میگم.

امروز همه تاپکا منو میبرن به سمتش ...

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

برو خدارو شكر كن قبل از ازدواجت خيانتش رو شد اگر بعد از پنج سال زندگي بهت خيانت ميكرد چي

دوست بيچاره من ك بعد پنج سال فهميد كسي ك ابن همه زندگي عاشقانه شونوش با يكي ديكه س ااونم چ دختر بي قواره ايي ولي ببخشيد و طلاق نگرفت 

خدایا خیلی شکرت......
2706