2737
2734

هیچکسو اندازه مامانم دوست ندارم

همسرمو اصلا دوست ندارم.عاشقش بودم قبلا ولی از بعد بارداری ازش متنفرم.

مامانم،دخترم،بابام،خواهرم همینا رو دوست دارم به همین ترتیب

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
لیست عشق من اینجوریه.دخترم.بابام.مامانم.داداش کوچیکه.داداش بزرگه.شوهر

من اینجوریه

مامان =بابام 

خواهرم

همسرم=داداشم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه نترسیدم چون میدونستم بیشتردوسش داره نه بیشترازمن بیشترازهمه 

پس تو هم مامانتو بیشتر دوست داشته باش! 😐

شوهر من همیشه میگه هرکس جایگاهی داره! ولی من نمیتونم باور کنم! داداششو از مامانش بیشتر دوست داره

😋

2728

من مادر ندارم. همسرم را واقعا دوس دارم.... اما سعی میکنم همیشه خودمو بیشتر از همه دوس داشته باشم

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
2738
چرا‌داداشت‌آخریه‌‌شوهرت‌باید‌آخر‌باشه

نه داداشم اخرنیست باهمسرم مساویه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
پس تو هم مامانتو بیشتر دوست داشته باش! 😐 شوهر من همیشه میگه هرکس جایگاهی داره! ولی من نمیتونم باور ...

من الکی گفتم اول تو شاید ازم یادبگیره

😟😔 باز خوبه دوسش داری من بودم از ارث محرومش میکردم 

حتب کارشم ازمن مهمتره هزاربار توشرایطی بین منوخانوادش قرارگرفته بااینکه اونا مقصرن اونارو انتخاب کرده ولی خیلی دوسش دارم

2706