2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامانم 

یه بار ازم پرسید گفتم مامانم گفت خوبکاری میکنی آدم بایدمادرشو بیشتردوست داشته باشه 

بعدبهش گفتم نه دیوونه معلومه تورو بیشترازهمه دوس دارم میخواستم ببینم ناراحت میشی یانه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

همسرم ولی هزار سال اگه بتونه تصور کنه. رابطه ام با همسرم خیلی معمولیه. ولی فقط خودم و خدا می دونیم که چقدر بیشتر از همه آدمای دنیا می خامش

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..
یاد سوال دوران بچگی افتادم ک مامانت‌ رو بیشتر دوست داری یا باباتو

چه سوال مزخرفی بود

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

مامانم 

بله می دونه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2706