2726
عنوان

خانوما این قضیه طبیعیه؟😣😣

288 بازدید | 33 پست

وقتی اخرای پریدهستم بشدت درد از داخل حس میکنم باسوزش انگار چنگ میزنن یاگاهی هوا انگار داخله خیلی دردم میکنه وسوزش شدیده طبیعیه؟مجردم 

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه اولاش دفع قهوه ایی دارم روزای اخرم همیطور بعدسوزشمم بیشتر سمت چپ حس میکنم یانمیدونم از فشارزیاداینطورحس میکنم

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2728

عزیزم دکتر برو 

که البته چون دختری معاینه داخلی نمیکنه یه سونوگرافی مینویسه اونم از روی شکم انجام میشه برو تاخیالت راحت بشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
بله طبیعی زمان آزادشدن تخمکهاست یکی آخرای پریودیکی دوهفته بعداینجورمیشه بادردی درپهلوها

سوزش اینقدزیادک نتونم بشینم حتی؟اخه دو تقریبااینطورشدم قبلانبودم ک

عزیزم دکتر برو   که البته چون دختری معاینه داخلی نمیکنه یه سونوگرافی مینویسه اونم از روی ...

رفتم دکتر قرص عفونت نوشت نخوردم اصلاب حرفم گوش نمیدادخودم بهش گفتم نمیخوای سونوبنویسی گف نیازنیس بیابنویسم

حتماحتما برو دکتر فک کنم عفونته یا سردی رحم

میشه ادم مزاج گرم باشه ولی رحمش سرد

حتماحتما برو دکتر فک کنم عفونته یا سردی رحم

براسردی بایدچکارکنم؟

عزیزم من مزاج خیلییی گرمی داشتم   دقیقا بعد از عروسی یهو تبدیل به یه کوه یخ شدم و رحمم و روح و ...

دیروز تست دادم فهمیدم صفراوی گرم خشکم البته خصوصبتاش ک مو مجعد و پوست خشک رو ندارم

2706