1421
1363
عنوان

خانوما این قضیه طبیعیه؟😣😣

273 بازدید | 33 پست

وقتی اخرای پریدهستم بشدت درد از داخل حس میکنم باسوزش انگار چنگ میزنن یاگاهی هوا انگار داخله خیلی دردم میکنه وسوزش شدیده طبیعیه؟مجردم 

سرخورده بودم از عشق درانتظار مردن

همیشه اولاش دفع قهوه ایی دارم روزای اخرم همیطور بعدسوزشمم بیشتر سمت چپ حس میکنم یانمیدونم از فشارزیاداینطورحس میکنم

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1432

بله طبیعی زمان آزادشدن تخمکهاست یکی آخرای پریودیکی دوهفته بعداینجورمیشه بادردی درپهلوها

دیدمت درحریری زمهتاب ،سردوخاموش خفته بودی       خدایاناممکن های زندگیم روممکن کن(اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم)

عزیزم دکتر برو 

که البته چون دختری معاینه داخلی نمیکنه یه سونوگرافی مینویسه اونم از روی شکم انجام میشه برو تاخیالت راحت بشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
بله طبیعی زمان آزادشدن تخمکهاست یکی آخرای پریودیکی دوهفته بعداینجورمیشه بادردی درپهلوها

سوزش اینقدزیادک نتونم بشینم حتی؟اخه دو تقریبااینطورشدم قبلانبودم ک

عزیزم دکتر برو   که البته چون دختری معاینه داخلی نمیکنه یه سونوگرافی مینویسه اونم از روی ...

رفتم دکتر قرص عفونت نوشت نخوردم اصلاب حرفم گوش نمیدادخودم بهش گفتم نمیخوای سونوبنویسی گف نیازنیس بیابنویسم

1394
عزیزم من مزاج خیلییی گرمی داشتم   دقیقا بعد از عروسی یهو تبدیل به یه کوه یخ شدم و رحمم و روح و ...

دیروز تست دادم فهمیدم صفراوی گرم خشکم البته خصوصبتاش ک مو مجعد و پوست خشک رو ندارم

1387
سوزش اینقدزیادک نتونم بشینم حتی؟اخه دو تقریبااینطورشدم قبلانبودم ک

یه سونوگرافی بروروزپنجم بعدازپریودبری سونوگرافی بهتره

من خودم دردشدیددرپهلوهابصورت اینکه بایه خنجربزنن پهلوم داشتم رفتم سونوگرافی گفت زمان آزادشدن تخمک بعدازپریوداینجورمیشی 

امادوستان درست میگن سوزش میتونه نشان عفونت باشه 

من بیشترمنظورم دردبود

دیدمت درحریری زمهتاب ،سردوخاموش خفته بودی       خدایاناممکن های زندگیم روممکن کن(اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم)
یه سونوگرافی بروروزپنجم بعدازپریودبری سونوگرافی بهتره من خودم دردشدیددرپهلوهابصورت اینکه بایه خنجرب ...

دردو سوزش باهمه الان روز۵هستم ولی سرکارم

1339