2726
عنوان

یعنی میشه باردار باشم؟😔😔😔

108 بازدید | 18 پست

خانما من مدتهاست منتظر یه نی نی ام،الانم ۴ روز تا پریودم مونده،دیشب یهو دلدرد شدم و موقع خشک کردن خودم رو دستمال لکه ی قهوه ای دیدم،بعدشم شکمم و دور نافم درد میکرد ولی امروز که پاشدم هیچ اثری از لکه بینی نیست و دل دردم هم خوب شده .کسی بوده علایمش مثل من بوده باشه و باردار باشه؟خستم از بی بی چک منفی😔😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای قربون خدا..من از ناراحتی که باردار باسم از صبح بیدارم و از زیر پتو درنمیام..شمام اینطوری..ایییی خدااا

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
اره خیلی ۶ روز مونده تا موعدم ولی میشم چون دیگه امیدی ندارم ،انقدر علائم داشتم همه ی علائم رو داشتم ...

منم هر ماه به هر علامتی دل خوشم ولی هیچ خبری نیست😔😔😔انشالا این ماه بارداری عزیزم

ای قربون خدا..من از ناراحتی که باردار باسم از صبح بیدارم و از زیر پتو درنمیام..شمام اینطوری..ایییی خ ...

چرا اخه عزیزم؟دنیا همینه پر از غم و غصه و نبایدها و نشدنی ها

2706