2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اوتمیل مخفف اتومبیله ایا😆

اینا که جواب بده نیستن.رفتم تو گوگل سرچ کردم یه جور صبحانه رژیمیه.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
ببخشید من اصلا نمی دونم این که میگی چیه.وایستم یاد بگیرم. غذاست یا برای بچه است؟

جو دو سر رو با آب یا شیر می‌پزی. مثل حلیم میشه تقریبا. تو ماکرو هم میشه گذاشت. بعد روش رو میوه، کنجد، پودر دارچین و عسل و اینجور چیزا میگذاری و به عنوان صبحانه میل میکنی. سیرکننده‌ست و طعم خوبی داره و سالمه و برای رژیم مناسب.

جو دو سر رو با آب یا شیر می‌پزی. مثل حلیم میشه تقریبا. تو ماکرو هم میشه گذاشت. بعد روش رو میوه، کنجد ...

مرسی عزیزم

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2714

با جو پرک درشت میشه و باید بزاری حسابی جو ها بپزه 

با جو دو سر پرک به مراتب بهتر میشه

ولی اشکال نداره دفعه بعد با جو دو سر بپز

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
عزیزم اوت یعنی جو دوسر. اوتمیل هم انواع خوراک های سرد و گرمیه که با جو دوسر و شیر درست میشه. فکر نکن ...

میگم ی سوال غذای های دیگه مث اتمیل سراغ دارین ؟

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇

🌟 تازه و خوشمزه! اکنون اوتمیل خود را به یک تجربه لذت‌بخش تبدیل کنید! 🌟

💌 با افتخار به شما اطلاع می‌دهیم که ما در "دستور خانگی اوتمیل"، هنر و عشق به تهیه‌ی انواع اوتمیل را ترکیب کرده‌ایم. از طعم‌ها و مزه‌های مختلف گرفته تا تنوع در مواد اولیه، همه چیز در اینجا برای شماست!

همه‌ی این دستورها با دقت و شیوه‌ای دوستانه تهیه می‌شوند، تا شما تنها کافی است لحظاتی را برای لذت بردن از طعم‌های ما اختصاص دهید.

با ما در روزفیت همراه باشید   

به دستور خانگی اوتمیل بپیوندید و همراه با ما به دنیایی از طعم و لذت پرداخته و لحظات لذت‌بخشی را تجربه کنید. 🍽️✨

خواص بی‌نظیر اوتمیل بر روی لاغری و پوست سالم(طرز تهیه ی اوتمیل به همراه مقدار کالری محاسبه شده ) - روزفیت (roozfit.com)

2706