2733
2734

بچه ها من نگرانم از دیشب باردار بشم.از طرفی تو سینه ام چندتا کیست نسبتا بزرگ دارم و قرص های هورمونی باعث بزرگ شدن اشون میشه...

الان به نظرتون اورزانسی پیشگیری برای من که کیست سینه  دارم خوبه؟بخورم؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

خب چرا جلوگیری نکردید

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب چرا جلوگیری نکردید

به خودش مطمینه...😭

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
برو پیش دکترت خیلی زود

واقعا برم دکتر؟ !

تازه دکتر بودم...اه از دست این مرد...

2738
واقعا برم دکتر؟ ! تازه دکتر بودم...اه از دست این مرد...

اره عزیزم اخه قرص اورژانسی در سال فکرکنم دوبار باید استفاده بشه چون هورمون های بدن میریزه بهم شما که دیگه خودتونم اون کیست دارید یه وقت خطرناک میشه براتون 

همیشه وقتی رابطه پرخطر داشتین ،بعد از رابطه ۷ بار به عقب بپرید،البته یه دستمال لای پاتون بذارین،

این توی طب سنتیه،عقب پریدن باعث سقط میشه

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
همیشه وقتی رابطه پرخطر داشتین ،بعد از رابطه ۷ بار به عقب بپرید،البته یه دستمال لای پاتون بذارین، ای ...

کاش زودتر میدونستم.ممنون