2726
عنوان

چیکار کنم گربه با بچهدهاش از و حیاطمون برن

| مشاهده متن کامل بحث + 3020 بازدید | 193 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدا همچین بزنه به کمرت ....

واااااا . تو حیاط مام اومده بود با ۳تا بچه منم اب پاشیدم رو مامانشون رفتن  . چون بچه کوچیک دارم میرف تو حیاط ازشون میترسید . ینی الان خدا زده ب کمرم خودم خبر ندارم این چ حرفیه اخه میزنین

من مامانم اینا خونشون دو واحده هست واحد بالاخودشون میشینن پایین یه مستاجرداشتن وحیاطخونشون دست مستاجربود توحیاط مامانم اینا همینجوری یه گربه بود بابچه هاش این مستاجرشونم خیلی به گربه میرسید وبهش اب وغذا میداد حتی عکسشو گرفته بودن زده بودن رو دراتاقا بعداینکه مستاجرشون ازخونشون پاشد گربه روانداخت تو کارتن تاباخودش ببره منزل جدیدشون باکمال ناباوری فرداش گربه دوباره اومده بود حیاط خونه مامانم اینا وهنوزم لونجاست 

نیست؟؟؟؟

دوس داری ۵۰ تا برکت بیاد تو خونت😂

گربه هزارجور مریضی و کثافت کاری داره که واسه انسان خوب نیس

یجوری گربه ها رو بفرست بیرون از حیاط شاید دیگه نیومدن

I am a queen because I have a cute mad king
خدا همچین بزنه به کمرت ....

این چه طرز حرف زدن..چرا انقدر خانم های نی نی سایت بی ادب حرف میزنن..😡 من دوست ندارم.. بچه ام هم میترسه و به خاطر گربه دستشویی نمیره ..من به گربه دعوت نامه ندادم.. همسایه مون بهش غذا میده میاد.. من خودم غذا تو زمین خالی سرکوچمون برای حیوونا میریزم برن اونجا.. نه اینکه تو حیاط ما بیان..لای در یا پنجره باز میمونه میان تو خونه ام..پرنده داریم میترسوننشون زبونشون بند میاد..

چون گربه از آب بدش میاد آب میریزم که بره.. نمیکشمش که..

بعد ازین یا کسی رو ریپلای نکن یا فکر کن ببین چی داری میگی.. خدا میزنه از کمرت..😡😡😡😡

بخدا اگه بهشت و جهنمی هم باشه کلیدش نماز و روزه نیس انسانیت داشته باشید یه مادر با بچه هاش پناه آو ...

من نه حیاط دارم نه گربه شکر خدا😕😕

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706