2726

من دوسش دارم و همش تو فکر اینم چجوری بهش ابراز علاقه کنم یا سیاست به خرج بدم و زندگیمو بهتر کنم شوهرمم خوشش میاد ناراضی نیست 

ولی خب میخام اینجوری نباشم و فقط خودم مهم باشم میخام دوسش نداشته باشم میخام اون دنبالم باشه همش

خسته شدم خداییش 

شما بگید چه رفتاری درسته

چیکارکنم شوهرم دنبالم باشه همش

یه روزی حال منم خوب میشه

نمیشههههه نمیشههههه ولی بازم مثه همیشهههه نمیشههه نمیهششهه دل از بی عشقش راضی نمیشه😆

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکم ابراز علاقه و وابستگیتو بهش کمتر نشون بده سعی کن مثلا بجای اینکه بخوای زیاد بهش زنگ بزنی یا پیام بدی وقتی پیشت نیست خودت با یه کاری سرگرم کنی اونوقت اون چون مبینه تماس یا پیامات کمتر شده خودش بهت زنگ میزنه سعی کن عادتش ندی که همش تو بهش محبت وابراز علاقه کنی.......وای ببخشید زیاد حرف زدم

2706