2726
عنوان

سقط کردم چه طوری خودمو تقویت کنم

265 بازدید | 24 پست

اللن 5ماه گذشته همه میگن باید خودتو تقویت کنی اگر بخای دوباره اقدام کنی.بعضیا میگن چون روزه هم شدی ماه رمضون باز بیشتر صبر کن به نظرتون چیا خوبه؟

مثلا اگر بدنم ضعیف باشه چی میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم منم 23 هفته دوقلوهامو سقط کردم به من دکتر شربت و قرص تقویتی داد خودمم سعی میکنم چیزای مقوی مثل ...

ای وااای چرا؟ الان چن وقته؟کی میخای اقدام کنی؟

منم 28 هفته زایمان زودرس شدم تقویت منظور خونی که از دست میره با زایمان و رحمته که تا الان ترمیم شده فقط قرص اهن بخور جفتتو پاتولوژی ندادی علتشو بفهمن شاید خونرسانی به جنینت ضعیف بوده بارداری بعدی بهت رقیق کننده خون بده

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
منم 28 هفته زایمان زودرس شدم تقویت منظور خونی که از دست میره با زایمان و رحمته که تا الان ترمیم شده ...

پاتولوژی دادیم همه چیزش خوب بود

آزمایشات رو انجام دادم هنوز جوابش نیومده

شما چرا ؟

منم 28 هفته زایمان زودرس شدم تقویت منظور خونی که از دست میره با زایمان و رحمته که تا الان ترمیم شده ...

نی نی سالمه عزیزم ۲۸ هفته زایمان داشتی دختر یا پسر منم اواخر ۲۷ام😢

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
پاتولوژی دادیم همه چیزش خوب بود آزمایشات رو انجام دادم هنوز جوابش نیومده شما چرا ؟

من پره اکلامپسی شدم فشار خونم بالا بود

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

شما هم مثل من بهمن ماه سقط کردی.وی میخای اقدام کنی ان شالله

پاتولوژی دادیم همه چیزش خوب بود آزمایشات رو انجام دادم هنوز جوابش نیومده شما چرا ؟

شاید خونت غلیظ هستش؟ منم سقط ۱۷ هفته داشتم کیسه ابم پاره شد،روغن حیوانیم زیاد بخور خیلی خوبه انشالله به زودی زود دامنت سبز بشه گلم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2706