2733
2734

خسته شدم از سرد بودنه شوهرم اصلا نمیفهمه تغییراتی که انجام میدم،خسته شدم از رابطه های یک ماه یه بار اونم با اعتراضه من شروع بشه،دلم میخواد به خودم برسم خونرو برق بندازم برای بچم یه مامان شاد باشم و انرژی مثبت باشم اما وقتی بی تفاوتیه شوهرمو میبینم دستم به هیچ کاری نمیره فقط صبحمو شب و شبمو صبح میکنم😔😔توروخدا اگه کسی میدونه باید چیکار کنم کمکم کنه ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بی تفاوت باشه. چکار به اون داری؟ تمام نلاشت رو کردی دیگه .برای خودت و بچه ات هم میتونی زندگی کنی .همه ی زندگی که شوهرت نیست. اون خودش ببینه تو به خودت رسیدگی میکنی و بهش بی تفاوتی، عین آهنربا دوباره جذبت میشه

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

عزیزم اخلاق مردها رو هیچ جوره نمیش عوض کرد فقط برا مای داری زندگیت باید صبر کنی و کنار بیای ..‌ شرایط من بهتر از تو نیس اما خوب دیگ از هر زدن خسته شدم و دیدم نمیتونم تغییرش بدن و زور بیخوده بیخیالش شدم و برا خودم زندگی میکنم 

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
2738

از اول اینجوری بوده؟ باید مشاور برین. دوست من شوهرش همین طور بود البته از دوران عقد فهمید که مشکل داره جدا شد قابل درمان نبود.خدا نیاره الهی

**اللهم عجل لولیک الفرج**
مگ کارش سنگینه؟

نه کار ساختمونی انجام میده پیمانکاره

زمانی که بیکاره میگه فکرم مشغوله نمیتونم به چیزی فکر کنم،سر کارم که میره میگه خستم،فقط جلوی تی وی لم میده ویا گوشیش دستشه،قبل خواب با گوشیشه تا خوابش بگیره،صبحم تا بیدار میشه گوشیشو میگیره دستش

2706