2703
2553
عنوان

خییلی هیجان دارم که برم سونو

88 بازدید | 10 پست

این ماه دارم لتروزول میخورم 3 تیر باید برم سونو که میشه 11 پریودم ببینم فولیکولهام رشد کردن یا نه که امپول بده بهم

خییییلی خییییلی هیجان دارم اصلا یه حسی بهم میگه این ماه بارداری.بدون دارو فولیهام خیلی ریز بودن.اما امیدم به این ماه خیلی زیاده خیلی

کیا ماه اول با لتروزول نتیجه گرفتن

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو ماه لتروزل خوردم نشد ،ماه بعد کلومفین و آمپول اچ ام سی استفاده کردم شد

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
2456
من دو ماه لتروزل خوردم نشد ،ماه بعد کلومفین و آمپول اچ ام سی استفاده کردم شد

ماهی که لتروزول خوردی امپول نزدی؟

بدون دارو فولیکولهات چند بودن با دارو چند شدن

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
ماهی که لتروزول خوردی امپول نزدی؟ بدون دارو فولیکولهات چند بودن با دارو چند شدن

نه نزدمفقط قرص بود 

قبلش کوچیک بود یا صلا ازاد نمیشد بعد لتروزل خوب  بود حتی یه ماه هم ازاد شد ولی باردار نشدم منم عجله داشتم و فقط روزای تخمک گذاری اقدام میکردم 

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
نمیدونی قبلش چه اندازه بود

نه یادم نیست دقیقا ولی دکتر گفت تخمدانت ضعیفه یه بسته لتروزول بخوری درست میشه

2714
نه یادم نیست دقیقا ولی دکتر گفت تخمدانت ضعیفه یه بسته لتروزول بخوری درست میشه

خب خداروشکر عزیزم واسه منم دعا کن.من فولیکولهام 7 میلین دعا کن این ماه باردار شم

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
خب خداروشکر عزیزم واسه منم دعا کن.من فولیکولهام 7 میلین دعا کن این ماه باردار شم

امیدوارم عزیزم ،من از خدا خواستم با تمام وجودم خدا هم دست رد به سینم نزد آرزو میکنم به زودی دامنت سبز بشه ویه نی نی ناز بیاد بغلت سالم و صالح انشالله،

امیدوارم عزیزم ،من از خدا خواستم با تمام وجودم خدا هم دست رد به سینم نزد آرزو میکنم به زودی دامنت سب ...

خیلی ممنون عزیزم خدا تی نیتو واست حفظ کنه

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢