2737
2734
عنوان

تجربه های گرفتن بچه از شیر

137 بازدید | 9 پست

دوستان میشه تجاربتون راجب گرفتن بچه‌از شیر رو برام بگید؟

میخوام دخترم و از شیر بگیرم نمیدونم کم کم بگیرمش یا یهو اصلا استرس گرفتم میشه کمک کنید

من یه روز از مدرسه اومدم اونروز خونه پدرشوهرم بودم و مادرشوهرم گفت چون 3 روز تعطیل هستی بهترین فرصته برا از شیر گرفتن پسرت .اونروز ظهر چسب زدم روی سینه و گفتم به به اوف شده پسرم کمی نق زد ولی بعدش با بطری شیر خورد کمی...سس خرسی بغل کرد و کمی نق زد و خوابید شب اول دوبار طولانی گریه کرد ولی من اب دادم بهش .شب دوم و سوم یکبار و دیگه اصلا بیدار نشد ...ولی درطول شبانه روز زیاد تنها نمیموندیم ک بهونه کنه یا خونه پدر بزرگاش بودیم یا بیرون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بخاطر بارداری تو 1سالگی بدون تنها مشکلی گرفتمش راحت اول شیر روز ندادم و اگ میخاست هواسو پرت بازی میکردم و فقط شبا برا خاب میخورد و کم کم شبم شیشه جایگزین کردم

خدایا منو یه دل سیر ببخش
2728

حتما کم کم بگیر

من یهو گرفتم پدرم دراومد ولی جاریم کم کم گرفت عین خیالشون نشد.

بچت با شیر مبخوابه؟شب واس شیر بیدار میشه؟اگه اینجوره اول یه جایگزین واس خوابش پیدا کن و از شیر شب بگیرش.

روز دیگه کاری نداره

من هنوز خودم تجربشو ندارم ولی ابجیم نمک زد رو سینش گفت ببین زخم شده اینقد خوردی اوف کردیش اومد زبون زد دید شوره حالش بد شد دیگ نخورد

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
2738

وای دختر من۱۰ ماهشه شبا و روزا البته شبا خیلی می می میخوره

خیلی به فکرش هستم به روز بخوام بگیرم چیکار کنم آسیب نببنه

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

هیچکس ب اندازه پسر من وابسته نبود ی روز دیگه تصمیم گرفتم بهش شیر ندم سر سینه هام رژ قرمز زدم در کمال ناباوری سراغش نیومد شیر میخاست ولی میومد میدید قرمزه دیگه نمیخاست 

۶۵ تاریخ تولدم نیس همینجوری نوشتم .متولد ۷۴ رم 😉😉