2733
2734

امپول چی زدین؟

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالت تهوع شدید داشتی ک امپول داد؟ معمولا دکترا دمیترون میدن 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
من نزدم حالت تهوعم خیلی بد بود ولی تحملش کردم بعد چهارماهگیم حالم خوب شد

عوارض داره....؟؟آخه هیچی نمیتونستم بخورم ...هر چیم میخوردم کلا حالت تهوع داشتم😥😥

من حالت تهوع اونجوری نداشتم در کل شاید ۵ تا قرص دمیترون خورده باشم

دكترت اين امپول برات تجويز كرد؟؟

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️
2738
عوارض داره....؟؟آخه هیچی نمیتونستم بخورم ...هر چیم میخوردم کلا حالت تهوع داشتم😥😥

میگن نزنی بهتره عزیزم ولی نگران نباش ...منم خیلی بد بودم چندکیلو کم کرده بودم

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟

دمیترون همون اندانسترونه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
بله...مگه این آمپول چیه ...ترسیدم🤔😣

ن نترس همون قرصی ک میدن آمپولشو بشما دادن😄

2706