2737
2734
عنوان

ممنوعیت رابطه تو بارداری داشتید؟

2063 بازدید | 67 پست

بچه ها کسی بوده کل بارداری رابطه نباشه؟من ی چیزی شنیدم که از نطرشرعی نباید چهار ماه بشه😑😑 حالا جهار ماه بشه چی میشه یعنی؟؟؟

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ۳۳ هفتکی نشتی کیسه اب داشتم‌و دکتر گفت رابطه سطحی

من از اول لک بینی داشتم بعدم همجام درد داشت دیگه سطحی و هیج جوری نداشتم حالا اینو شنیدم نگران  شدم

نه خداروشکر من مشکلی نداشتم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
شرعی رو ول کن بابا. ب اون باشه میگه زن صیغه کنه.اصلا تو بارداری ادم یه حالی داره ک توان رابطه نداره ...

اره والا ولی تهه دلم خالی شد 

من ماه سوم بدلیل دیدن لک بینی دکتر ممنوع کرد ولی نگفت تا کی ما هم تا دوماه بعد زایمان رابطه نداشتیم

شوهرت چیزی نمیگفت؟

2738

نه بابا شرع هيچي نگفته سلامت مادر و جنين شرطه 

ولي من چون سقط داشتم دكتر از اول ممنوع كرد همسرم هم خودش اصلا هيچي نگفت ميگفت يوقت عفونتي چيزي ميشه ...

كلا رابطه رو ابن سينا هم منع كرده 

تو خود حليه المتقينم خوندم كه رابطه رو كم كنيد 

من از اول لک بینی داشتم بعدم همجام درد داشت دیگه سطحی و هیج جوری نداشتم حالا اینو شنیدم نگران  ...

نه بابا خیلیا میبینی جفتشون پایینه ۸ ماه رابطه ندارن

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم

گلم حکم شرع اینه ولی درصورتی که عذری نداشته باشی.

وقتی پزشک میگه تاآخربارداری خطر داره حکم شرع هم میگه به حرف دکترت گوش کن.

حکم شرع برای مواردیه که هیچگونه عذری درکارنباشه.

مثلابعضی هاشوهرهاشون سفرخارج ازکشورهستن ویابالعکس،بعداینوهم جزءعذرموجه تلقی میکنن درصورتی که این عذرنیست وپذیرفته هم نیست.ودوربودن بدون عذربیشتراز۴ماه حرامه.

حکم شرعه من ازخودم چیزی نگفتم لطفاجبهه نگیرید.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
نه بابا شرع هيچي نگفته سلامت مادر و جنين شرطه  ولي من چون سقط داشتم دكتر از اول ممنوع كرد همسر ...

بمن گفتن از نطر شرعی زنو شوهر نباید چهار ماه بدون رابطه باشن ولی منم جون دوربرم دیدم ماهها بالا بخاطر عفونت بچه رو از دست دادن خیلی میترسم از رابطه

2706