2737
2734
عنوان

جاریم الکی الکی با من بده

| مشاهده متن کامل بحث + 2089 بازدید | 100 پست
چجوری میفهمین که علت رفتارای طرف حسادته؟چه رفتارایی میکنن؟؟

ازتقلیدشون ازاخمشون ازکم محلی شون از اینکه به شوهرشون چرت وپرت میگند واونم به شوهر شماگیرمیده پشت شمابه والدین شوهرش و‌همسرش تهمت میزنه وبدجنسی میکنه

منم آزمایشو سونو ک دادم دکترم ناراضی نبود فقط شوهرم حرکت و شکل اسپرمش کمی مشکل داره..داریم دارو میخو ...

دفعه قبل چیشد از دستش دادی؟

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل خالی بندی او ن نیست! مشکل تویی که عیب میزاری رو آدم! 

ولی این به نظرم اصلاااا عیب گذاشتن نیست.... ایشون کار خوبی کرده که گفته و البته جاری هم اگر عاقل باشه و به فکر خودش باید حتما بره آزمایش بده.... متاسفانه دیدم دختر جوونی که قند داشت و عطش زیاد ولی به خاطر سنش کسی شک نکرد تا مرد 😞😞😞 عطش زیاد از علایمش هست و کاهش وزن مشهود بی دلیل 😞

به ی ورت منم پارسال جاریم الکی قهرکرد بی دلیل از شب اولم با من بد بوداااااا  پارسال واسه خودش ...

چرا واقعا ؟ آخه تولد که دعوت کنند به نفعشون هم هست کادو می گیرن 😁 منم امسال خیلیا رو پرت کردم از زندگیم بیرون.... خیلی چیزا رو دیگه متقابلاً انجام میدم....

2728
نمیدونم چی بگم... انقدر مکالمات شما دو تا جاری سطح پایین و دور از فرهنگ هست.... که بهتر میدونم مانع ...

عقده ای هم خودت هستی گلم یعنی چی به خودت اجازه میدی به من توهین کنی خجالت بکش این همه مردم میان گوه خوری میکنن نمیگی عقده ای اونوقت من اومدم یه چیزی تعریف کردم اونم من به جاریم کاری ندارم دارم میگم اون خالی میبنده مثلامیگه یه روز خریدکرده بودم ماشین پلیس اومدپیشم نگه داشت سرهنگه پایین اومد به سربازراننده گفت بیاپایین خریدای این خانم وبرسون دم درخونش منم باسرهنگه دعوا کردم گفتم شمااگه به فکر مردم بودین من این جنساروامروز اینقدر گرون نمیخریدم بعد سرهنگه خجالت کشید رفت این خالی بندی نیست چیه😏

لطفا برای سلامتی مادرم صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد 
❤️❤️❤️ بیچاره شوهرم خیلی ناراحته.از برادراش خیلی دور شده.احساس تنهایی میکنه خیلی ناراحت کنندست که ...

شوهرت فقط دو تا برادر داره ؟ با اون یکی جاریت نمیشه بیشتر کنی رابطتو؟ یه وقتایی برید اونا بیان؟

من همه تاپیکت رو خوندم.... به نظرم اول از همه برای زندگیتون و سلامتی خودت و شوهرت اسپند دود کن 😃😃😃 تو بزرگترین سرمایه رو داری همسرت که باهات همدل هم هست.... دیگه گور بابای هر چی بدخواه و حسود هست.... بیشتر با خونواده خودت و دوستاتون رفت و آمد کن خیلیا خونواده خوب و دلسوزی ندارن ... اجازه نده حال خراب اونا زندگی شما رو هم تحت تاثیر قرار بده... 

ادماي عقده اي خودشونم نميدونن چرا باطرف مشكل دارن

يا دلايل احمقانه مياارن يا..

اهميت نده بهشون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من سره هرچیزی نمیام به استارتر تاپیکا بگم وااااااای طرف داره حسودی میکنه و فلان.ولیییی این یه دفعه رو از ته دلم میگم استارتر جان جاریت حسودی میکنه بهتون .

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2738

مهارت هاتو افزایش بده 

هر هنری که علاقه داری 

پولساز باش 

اهل مطالعه و دارای اطلاعات عمومی بالا باش 

هم همسرت بهت افتخار میکنه هم دیگران میگن خب این جاری اونقدر ازشون سرتره که دعوتش نمیکنن کاستی های خودشون به چشم نیاد 

شما اون عروس خوشگله نیستی که با دوست پسرت ازدواج کردی؟ جارین بهت حسودی میکرد😐😐

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
۱.به خدا من پولی نمیخوام.ولی خودش موقع خاستگاری گفت میخواد سرمایشو مساوی تقسیم کنه و برای بچه هاش خو ...

ب شوهرت بگو باید ب من احترام بزارن باهاشون صحبت کن

یکم رتبطه رو کم کن قطع نکنی کن ک یکم ترس از دست دادنتونو حس کنن

جاریتم یه حرفی زد بگو چقدر پیگیر مایی😏😏😏

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
ناراحتیم از اینه که احساس میکنم شوهرم بین خانوادش خیلی تنهاست.همیشه توو فکره. یه دفعه گفت با بابام ح ...

مطمئن باش خدا به اندازه دل هر کس بهش میده وقتی همسرتون اینقدر دلسوز پدر و مادره نتیجه اش رو جای دیگه می بینه . فقط صبر داشته باش. شما خانومی و متانت خودت رو حفظ کن بزار جاریت رو به عنوان یه زن بدجنس همه بشناسن و حالا که اذیتت می کنه اصلا باهاش در ارتباط نباش آدم همیشه با کسی رفت و آمد میکنه که باهاش راحت و صمیمی باشه و بهش خوش بگذره . 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
ناراحتیم از اینه که احساس میکنم شوهرم بین خانوادش خیلی تنهاست.همیشه توو فکره. یه دفعه گفت با بابام ح ...

انگار تو منی.دقیقا ماهم سه تا جاری هستیم پدرشوهر هرچی داره هرکاری میکنه برای اون دوتاست ولی با این تفاوت که شوهر من خودشو زده به اون راه و نمیخواد قبول کنه که پدر و مادرش دارن فرق میزارن.کلا از حسودیشون عزیزم.برو خوش باش بهتر که نمیبینیشون

شوهرت فقط دو تا برادر داره ؟ با اون یکی جاریت نمیشه بیشتر کنی رابطتو؟ یه وقتایی برید اونا بیان؟ من ...

اونیکی جاریم خوبه.ولی ترجیح میده با بقیه باشه تا با ما.بعد هم چند بار که باشون رفت و آمد کردم احساس کردم داره سو استفاده میکنه.مثلا بچه هاشو میومد میذاشت پیش ما و میرفت.شب میومدن خونه ما میموندن.یه دفعه تمام عید خونه ما موندن.با اینکه من فقط اگه دعوت کنن میرم.

2706