2703
2553
عنوان

جاریم الکی الکی با من بده

| مشاهده متن کامل بحث + 2084 بازدید | 100 پست

اهمیت نده واست مهم نباشه ،حالا میخوای بری تولد بچه اون چیکار😐تو باخانواده شوهرت خوب باش دل اونارو بدست بیار بذار چشم جاریت ازجاش دراد😐من جای توبودم جوری رفتار میکردم که اصلا به چشمم نمیاد🤪😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ناراحتیم از اینه که احساس میکنم شوهرم بین خانوادش خیلی تنهاست.همیشه توو فکره. یه دفعه گفت با بابام ح ...

دقیقا عین شوهر مادر مرده ی من...خدا ایشالا ب زمین گرم بزنه اینجور پدر مادرای فتنه رو

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘

واااا دلت خوشه ها کی جاری خوب بوده ،بنظر من بهتر توهم باهاش سرسنگین باش مثل غریبه ، اینجور ادما حسودن هرچی بیشتر جلو چشمشون باشی بیشتر بهت ضربه میزنن تا زندگیتو داغون کنن 

نه برو باهاش نه بیا نه گلگی کن نه حرف بزن در حد سلام خداخافظ تمام

2456

من یه جاری دارم خیلی دخترخوبیه هاولی یه نرمه خالی بنده امشب خونه مادرشوهر بودیم خیلی آب میخورد گفتم قندت بالانیست این قدرآب میخوری گفت اتفاقا قندم پایینه تازه آزمایش دادم گفتم چنده گفت قندم ۱۱هست 😂😂😂

لطفا برای سلامتی مادرم صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد 
ناراحتیم از اینه که احساس میکنم شوهرم بین خانوادش خیلی تنهاست.همیشه توو فکره. یه دفعه گفت با بابام ح ...

ناراحت نباش عزیزم ما فاصله ای با خونه پدرشوهرم نداریم دوتا کوچس پدرشوهرم وقتی اونا خونشن بقیه بچهاشم دعوت میکنه بما هیچی نمیگه یبار شوهرم بهش گفت شروع کرد هاشا کردن زد زیرش شوهرمم گفت پدر من فاصله ما دوتا کوچس چی میگی...بعد کاشف از عمل دراومد که برادرشوهرم گفته وقتی ما اینجاییم به اونا نگو وگرنع ما میریم اینا همه از زیر سر جاریم بلند میشه خواهرشوهرم همچیو بهم گفت...حالا داستان ازونجایی اب میخوره که شوهرم یوقتی قرار بود خواهر جاریمو بگیره😒😂..خودشم جررر بده نمیتونه درحد من برسه مامانم میگه من دختر بدیم مادر هرچی جادوگره هستم😐😈😂😂😂...دلت بند نباشه خواهرم وقتی اوضاع اینه سعی کن شوهرتو ب خانوادت نزدیک تر بکنی کاری که من کردم اینه...شوهرم با مامان من راحت تر از مادر خودشه خیلی باهم جورن

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2714

ب نظر من مشکل از جاری نیس 

مشکل از پدرشوهر و مادر شوهره ک با تبعیض و خاله زنک بازی و عفریته بازی باعث میشن جاری اینقد وقیح بشه ک ب خودش اجازه بده بین خانواده رو بهم بزنه..بعدم اون برادر شوهر بیشرف ک عرضه نداره زنشو جمع کنه

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
اصلا فراموشش کن اون حسادت میکنه من خودم پنج تاجاری دارم ومیدونم زنها چه مدلی اند و سرم تولاک خودمه و ...

بهترین کارو میکنی اصلا ارزش فکرکردن ندارن حیف نیست ادم بخاطر یه مشت ادم عقده ای خودشو عذاب بده اخه

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
ب نظر من مشکل از جاری نیس  مشکل از پدرشوهر و مادر شوهره ک با تبعیض و خاله زنک بازی و عفریته با ...

لایکتم👍💐👍

دقیقا عین شوهر مادر مرده ی من...خدا ایشالا ب زمین گرم بزنه اینجور پدر مادرای فتنه رو

انشالله خدا خودش به دل پدر مادرشون بندازه عادلانه رفتار کنن.زندگی منو داغون کردن.هر روز یه فتنه ای درست میکنن.کلی برنامه میریزیم که با خانواده شوهرم بریم مثلا یه رستوران لبنانی.بعد شب قبلش یه غذا لبنانی میخرن میارن خونه پدر شوهرم اینا.میگن اینو از یه رستورانی گرفتیم که تا سر کوچه صف بود.مادرشوهرم هم خیلی به حرفشون گوش میده.تا اونا رضایت نداشته باشن مادر شوهرم اینا کاری نمیکنن.

ناراحت نشو میدونم درد دل کردی.... ولی این حرفا فقط تو رو ضعیف و حسود و بد جلوه میده. 

اولا پول پدر شوهرت مال خودشه.... حق نداری مثل ارث بعد فوت.... توقع داشته باشی برا همه یکسان باشه!

دوما.... چرا بدی جاری رو گفتی.... که از طرفداری مادر همسرت ناراحت بشی! 

سوما.... چرا دوست داری وقتی یکی با رفتارش بی احترامی میکنه.... باز هم باهاش رو ب رو بشی؟! 

خودت رو بکن از این خاله زنک بازیاااا

راه حل..... به خداوند نزدیکتر شو. کتاب بخون.... و یه مشغله هنری داشته باش

خدایا شکرت...
2706