2726
عنوان

جاریم الکی الکی با من بده

2088 بازدید | 100 پست

من واقعا نمیدونم جاریم چشه همش با من و شوهرم سر هر بهونه ای دعوا میکنه.یه دفعه توو خونشون مراسم گرفته بود همه رو دعوت کرد جز من.من تازه عروس خانوادشون شده بودم.

من عروس سومم اون عروس دوم.جاری بزرگم خوبه.یه دفعه توو جمع برگشته به شوهرم میگه تو عروسی کردی بدبخت شدی.به خدا از وقتی عروسی کردیم اینطوریه.قبل از اینکه من بشناسمش.

توو مراسم عروسیم موقعی که از سالن میخواستیم بیایم بیرون.خودشو زد به مریضی و حال بد،همه موندن به اون برسن.هیچکی دنبال ماشین عروس نیومد.مادر شوهرم هم خیلی ازش حساب میبره.

یه عالمه از پول پدر شوهرم یعنی تقریبا همه سرمایش هم دست ایناست و شوهرم میگه “من نباید چیزی بگم پدر مادرم ناراحت میشن.خودشون هر وقت صلاح دیدن بین برادرا تقسیم میکنن.”

حالا ما واقعا از نظر مالی تحت فشاریم.دکتر آزمایش داده بود مجبور شدیم پول قرض کنیم 😢😢

بیشتر خواستم درد دل کنم.چون تا یه چیزی میگم،مادر شوهرم هم شروع میکنه بگه “منظوری نداره و حالا آدم که نکشته ناراحت میشی.” امروزم فهمیدم برا بچش تولد گرفته بوده،به همه گفته جز ما.کسی هم نگفته به ما بگه 😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلومه حسودی میکنه شمشیرو از رو بسته😂

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
2728

ولشون کن کم  محلی کن به ی ورت

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

عزیزم بعضیا میخوان فقط خودشون تو توجه باشن.همه توجهاتو فقط براخودشون میخوان دلشون میخواد بقیه ببیننشون واینکه عقده دارن .ازتو بدش میاد چون فکر میکنه جاشومیگیری  بهش توجه نکن بیشتر محبت کن مخصوصا جلو خانواده شوهرت

میدونما زور داره ولی دایورتشون کن برین دهن همشون...والا با منم اینکارو میکنن ب شوهر منم هیچ سرمایه ایی ندادن ولی واسه اون دوتا جاریم بهترین عروسی و خونه رو گرفتن و تمام جهازم پدرشوهرم خرید ولی من کلی جهاز خریدم اما واسم عروسی نگرفتن...من کلا دایورتشون کردم اصن قاطیشون نمیشم هروقتم میبینمشون بهشون احترام میزارم ولی قاطی خاله زنک بازیاشون نمیشم

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘

منم دارم لنگشو اگه ازت سر بودکه همش دعوتت میکرد خودشو به نمایش بذاره برات وقتی ازت عقب تره کمتره واسع همین اینکارارو میکنه...

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

ناراحتیم از اینه که احساس میکنم شوهرم بین خانوادش خیلی تنهاست.همیشه توو فکره. یه دفعه گفت با بابام حرف میزنم. بعد گفت ناراحت میشه،چیزی به باباش نگفت.باور کنید بیشتر از بقیه هم دلسوز پدر مادرشه.خودش میگه میدونم اونا رو بیشتر دوست دارن 😢😢

امان از دست حسودآ، هم خودشون شدیدا در عذابن هم باعث اعصاب خردی بقیه میشن. 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2706