1351
1273
عنوان

جاریم الکی الکی با من بده

1189 بازدید | 100 پست

من واقعا نمیدونم جاریم چشه همش با من و شوهرم سر هر بهونه ای دعوا میکنه.یه دفعه توو خونشون مراسم گرفته بود همه رو دعوت کرد جز من.من تازه عروس خانوادشون شده بودم.

من عروس سومم اون عروس دوم.جاری بزرگم خوبه.یه دفعه توو جمع برگشته به شوهرم میگه تو عروسی کردی بدبخت شدی.به خدا از وقتی عروسی کردیم اینطوریه.قبل از اینکه من بشناسمش.

توو مراسم عروسیم موقعی که از سالن میخواستیم بیایم بیرون.خودشو زد به مریضی و حال بد،همه موندن به اون برسن.هیچکی دنبال ماشین عروس نیومد.مادر شوهرم هم خیلی ازش حساب میبره.

یه عالمه از پول پدر شوهرم یعنی تقریبا همه سرمایش هم دست ایناست و شوهرم میگه “من نباید چیزی بگم پدر مادرم ناراحت میشن.خودشون هر وقت صلاح دیدن بین برادرا تقسیم میکنن.”

حالا ما واقعا از نظر مالی تحت فشاریم.دکتر آزمایش داده بود مجبور شدیم پول قرض کنیم 😢😢

بیشتر خواستم درد دل کنم.چون تا یه چیزی میگم،مادر شوهرم هم شروع میکنه بگه “منظوری نداره و حالا آدم که نکشته ناراحت میشی.” امروزم فهمیدم برا بچش تولد گرفته بوده،به همه گفته جز ما.کسی هم نگفته به ما بگه 😢😢

معلومه حسودی میکنه شمشیرو از رو بسته😂

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

ولشون کن کم  محلی کن به ی ورت

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1350

بیخیال بابا برای خودت زندگی کن قرارنیس که همه باهامون اوکی باشن

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

عزیزم بعضیا میخوان فقط خودشون تو توجه باشن.همه توجهاتو فقط براخودشون میخوان دلشون میخواد بقیه ببیننشون واینکه عقده دارن .ازتو بدش میاد چون فکر میکنه جاشومیگیری  بهش توجه نکن بیشتر محبت کن مخصوصا جلو خانواده شوهرت

💋 پشت هرزن موفقی💋          😏😎😒                               ✌️خودشه👍      🤜 *فقط* خودش 💪
1274

میدونما زور داره ولی دایورتشون کن برین دهن همشون...والا با منم اینکارو میکنن ب شوهر منم هیچ سرمایه ایی ندادن ولی واسه اون دوتا جاریم بهترین عروسی و خونه رو گرفتن و تمام جهازم پدرشوهرم خرید ولی من کلی جهاز خریدم اما واسم عروسی نگرفتن...من کلا دایورتشون کردم اصن قاطیشون نمیشم هروقتم میبینمشون بهشون احترام میزارم ولی قاطی خاله زنک بازیاشون نمیشم

ای درد ببین به استخوان رسیدی😭😢😭

منم دارم لنگشو اگه ازت سر بودکه همش دعوتت میکرد خودشو به نمایش بذاره برات وقتی ازت عقب تره کمتره واسع همین اینکارارو میکنه...

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایاشکرت🌸😍پسر گلم منتظرتیم👶😍😍

ناراحتیم از اینه که احساس میکنم شوهرم بین خانوادش خیلی تنهاست.همیشه توو فکره. یه دفعه گفت با بابام حرف میزنم. بعد گفت ناراحت میشه،چیزی به باباش نگفت.باور کنید بیشتر از بقیه هم دلسوز پدر مادرشه.خودش میگه میدونم اونا رو بیشتر دوست دارن 😢😢

امان از دست حسودآ، هم خودشون شدیدا در عذابن هم باعث اعصاب خردی بقیه میشن. 

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا می بیند... اندکی صبر، سحر نزدیک است.
1288

اهمیت نده واست مهم نباشه ،حالا میخوای بری تولد بچه اون چیکار😐تو باخانواده شوهرت خوب باش دل اونارو بدست بیار بذار چشم جاریت ازجاش دراد😐من جای توبودم جوری رفتار میکردم که اصلا به چشمم نمیاد🤪😎

ناراحتیم از اینه که احساس میکنم شوهرم بین خانوادش خیلی تنهاست.همیشه توو فکره. یه دفعه گفت با بابام ح ...

دقیقا عین شوهر مادر مرده ی من...خدا ایشالا ب زمین گرم بزنه اینجور پدر مادرای فتنه رو

ای درد ببین به استخوان رسیدی😭😢😭

واااا دلت خوشه ها کی جاری خوب بوده ،بنظر من بهتر توهم باهاش سرسنگین باش مثل غریبه ، اینجور ادما حسودن هرچی بیشتر جلو چشمشون باشی بیشتر بهت ضربه میزنن تا زندگیتو داغون کنن 

نه برو باهاش نه بیا نه گلگی کن نه حرف بزن در حد سلام خداخافظ تمام

1331