2733
2734
ايشالله به زودي خوشحال ميشي

ممنون

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سلامتي 

شبنم جان اون دفعه کمکم کردی ممنونم ازت😍 میگم این ماه اولین باره که دارم از کیت تخمک گذاری استفادهرمیکنم مگه میشه دوره های کسی ۲۸ روزه باشه تا روز هیجدم تازه کیت پررنگ بسه 

یا اینکه چون من امپول دارو میگرفتم دوره هام ۲۸ روزه میشد شاید دوره های سی روزه باشه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
شبنم جان اون دفعه کمکم کردی ممنونم ازت😍 میگم این ماه اولین باره که دارم از کیت تخمک گذاری استفادهرم ...

فقط كيت كه نزار با سونو سريال هم دنبال كن ببين درسته يا نه 🌹

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2728
فقط كيت كه نزار با سونو سريال هم دنبال كن ببين درسته يا نه 🌹

اخه دیگه این ماه دکتر نرفتم

من خودم امروز ازمايش تيتر بتا دادم و اوكي بود 

خوشبحالت برای منم دعا من فدات ایشالا که نینیت همیشه سلامت باشه خدا براتون حفظش کنه😘

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
2738
سونو سریال چیه  

یعنی نزدیک روزهای تخمک گذاریت میرن سنو واژن اندازه تخمکها رو میبین

سونو سریال چیه 

سونو كه چند روز پشت هم ميريد براي تعيين دقيق روز تخمك گذاري 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2706