2726
عنوان

مشکل تحصیلی

505 بازدید | 75 پست

سلام

معدلم افت پیدا کرده

نمیدونم چه ایرادی دارم

خودتون همچین ایرادی داشتید؟چطور رفع کردین؟؟؟

چیکار کنم؟؟؟

بنظرم تموم بدبختیام از اونجا شروع شد که در مورد نوابغ و افراد باهوش مطالبی خوندم 😭
ای کاش همچین غلطی نمیکردم
ای کااش زمان به عقب برگرده😭😭😭😭😭
کلی از خودم بدم میاد متنفرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بدبختو بگو بیدارم از ساعت ۱۲ دارم درس میخونم

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵

چی خوندی مگه حالا؟😅😅

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
چرانمیخوابی؟

خخخ چون همیشه بیدارم این موقعه ها فکر و‌خیال

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
مهمه برام

مهم نباشه

دوستم که همیشه عکسش رو در و دیوار بود معدل 20 داره حسابداری دوقوزاباد میخونه اون یکی سالی چن تا تجدید داشت دندونپزشکی میخونه

حال داری برا نمره ناراحت بشی

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
هن؟والا نه بخدا 

😁😁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706