2733
2734
عنوان

قلبم خدا 😭خيانت واي من😭😭😭

3849 بازدید | 203 پست

اقا جونم براتون بگه مرتيكه رابطه جنسيش بام سرد بود مردي كه روزي ٢بار بود خلاصه هر دعوايي كرديم گفت برو خونه بابات اصلا من بدم منو ميبرد خونه بابام نميومد دو روز دنبالم بهم ميگفت بد هيكلي بد اخلاقي ادم يهو خيانت ميكنه و بفكر جدايي ميره 

خلاصه خند شب پيش الكي دعوا كرد و منو فرستاد خونه بابام عصري رفتم لايو ديدم فال تك نيت ميگيره شانسي اسم منو گرفت گفت شوهرت مياد دنبالت اما دو دله يه زن نميزاره گفتم بيخي بابا چرته لابد ننشه 

خلاصه تو يه تاپيك فهميدم يه خانم فال ميگيره اون بنده خدا اصلا منو نميشناخت فقط بيوش خوندم بايد برم اينستا رفتم گرفت اونم در اوج نا باوري گفت تو رابطه عاطفي ولي دوست داره دو دله بياد سمتت ولي مطمئن فال من نباش ولي اخر مياد پيشت 

خلاصه دوباره يهويي سركتاب گفتم يكي باز كرد گفت رابطه عاطفي با يه خانوم داره ولي مياد سمت تو دست خودش نيس 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

طرز فکرامون متفاوته

اعتقادی به این چرندیات ندارم

موفق باشی

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دیگه نرو خ نه بابات بمون تو خونه خودت

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

اون فالگیر شک انداخته ب دلت چون دیدی ازت ایراد میگیره و این چیا .ب نظر ب جا این کارا ک هک کنی باهاش حرف بزن .زیادم قهر نکن برو خونه بابات😑

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
2706