2726

روی من که تاثیر بد نداشت

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رو منم تاثیر بد نداشته 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728

بعضیا تاپیک خیانت و ... میخونن 

آروم آروم  روی روح و روان شون  ثر میذاره و بدبین و شکاک میشن  ، خیلی ناخودآگاه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

روی منم تاثیر بد نزاشته.اتفاقا خیلی اطلاعاتم رو زیاد کرده.بستگی به خودمون داره که چجوری برداشت کنیم.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

اره مثلا اونکه همینجوریش به شوهرش شک داره و دو دله کوچیکترین تلنگری میتونه فکرشو مشغول ترکنه

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
بعضیا تاپیک خیانت و ... میخونن  آروم آروم  روی روح و روان اثر میذاره ، خیلی ناخودآگاه&nbs ...

اون واسه پیرزنهایی مثل شماست گلم که ناخودآگاهت بخاطر فرتوت شدن سست شده😂😂😂😂😂

اینجا هم خوبه هم بد.

بعضیا انقدر خوبن که کلی ارومت میکنن و کلی مشاوره میدن. بدون هیچ چشم داشتی

بعضی ها کلا نشناخته و ندیده هر چی از دهنشون در میاد میگن☹️

تاثیر خوب یا بد فضای مجازی برمیگرده به خود ادم. به نظرم هیچ تاثیری تا خودت نخوایی نمیتونه روت داشته باشه. 

من مشکلی ندارم باهاش. جواب بیشتر سوالامو از این سایت میگیرم

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅

من خیلی بدبین تر شدم

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
اون واسه پیرزنهایی مثل شماست گلم که ناخودآگاهت بخاطر فرتوت شدن سست شده😂😂😂😂😂

حالا هی بیا و کهولت سن منو  ب رخم بکش 😒😅😅😅

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706