2733
2734

من دهه 60 ایم. 30 سالمه. 

از 28 سالگی تا الان عملا خواستگاری نداشتم جز یکی دو تا. دوستام با اینکه خودشون هم مجردن همه تعجب میکنن میگن برای تو دعا گرفتن حتما. اخه من موقعیت خانوادگیمون خوبه و قیافمم خوبه. همش میگم کاش تا 28 سالگی موقعیت های خوبمو رد نکرده بودم. اخه چرا اینطوری شده؟؟؟؟

اوضاع جامعه همه چی گرون شده دیگه جلو نمیان عبضیا 😂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تواین اوضاع دیگه کسی شجاعت ازدواج نداره متاهلاشم تو خرج زندگی موندن پسرا مجرد میگن چرا ازدواج کنیم ماشالا دختراو زنای خراب که پرشده همه جا نیازاشونو برطرف میکنن خونه باباهاشونم مفت میخورن کارم نیس که برن سرکار اکثرا بیکارن دیگه چرا زن بگیرن

دیگه ادم تا یه سنی خواستگار داره

انشالا یه ازدواج موفق و عالی داشته باشی عزیزم

سرتو گرم‌کن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

یکی از کاربرای مهربون اینجا. کاربر فاطمهمعصومه 2 به من کانال راه روشن رو معرفی کرد. که یه کاناله مختص ازدواج مذهبیا. میخوام اونجا رو امتحان کنم. نظرتون چیه؟؟؟

2738

عکس بازیش کنیم😂😂😂همه گیر دادین به چهره😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
عکسم تو پروفایلمه.

چه رنگی داره چشمات😍

2706