2737
2734
عنوان

بنظر شما کدوم راه؟

192 بازدید | 35 پست

سلام وقتتون بخیر 

من ی جوون ۲۱ساله هسم که دبیری میخونم و رشتم مشاوره تحصیلی هست و در اینده معلم میشم 

وعاشق یک دختر چهارده ساله هستم که یک سال باهم در ارتباط نزدیک بودیم و قرار بود باهم ازدواج کنیم ولی مامانش چن بار بهش گفته تو بهتر از این گیرت میاد و تو درست خوبه دکتر میشی مث خودت دکتر میاد میگرتت و خیلی روش اثر گذاشته و الان همه چی زده پس و میگه من دلی دوست دارم ولی عقلی نمیتونم باتو زندگی کنم من زندگی مجلل میخام و پول حقوق تو کمه 

قبلا چن بار پس کشیده بود ولی ن تا این حد و هربار من خواهش و تمنا و قبول میکرد ولی الان همه شون هم خودش و خانوادش مخالفم شدن و دختر دختر خالم هستش منم تو شهر بزرگ زندگی نمیکنم جوریه ک میتونم مث خودمو ک معلم باشه بگیرم ولی اونو دوست دارم ولی اون میگه تو نمیتونی زندگی ارامی برام درست کنی و ی جورایی پرش کردن و چن بار گفتم بگه نمیخاد منو ک گفته ولی دلی دوستم داره ولی پول و ارزو هاش میگه برام مهم تره من بهش گفتم تو هنوز ن دکتر شدی ن چیزی من بخاطر خودت میخوامت ولی کسی ک بعدا میاد برای کارته ن خودت 

نمیدونم چیکار کنم موندم پاش وایسم یا ن آخه مامانش میگه دو سه سال صبر کن تو جز گزینه هسی بهتر گیر بیاد میدیم اون نیاد برای تو منم گفتم نمیتونم گزینه باشم جواب میخام 

حالا بنظر شما چیکار کنم ممکنه بهش برسم یا منو انتخاب کنه یا برم پی زندگی بدون اون ؟ ببخشید طولانی شد کسی ندارم باهاش حرف بزنم برا همین ی جوری درد دل هم بود ممنون از صبر و حوصله تون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی کوچیکه برای اینجور روابط ... 

باید الان درس بخونه

عاشق چیش شدین ؟ 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

سن هر دو تون ، سن غلبه احساسات بر عقل و منطق ! 

شما راه طولانی ای در پیش دارید ، از ادامه تحصیل و  سربازی و ...  و صد البته بالغ شدن و ب ثبات فکری و استقلال رسیدن 

همه چیز احساسات نیست

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

ببخشید میشه بپرسم حقوقتون چقدره و تو چه مقطعی هستین

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

سلام 

ولش کن برو پی زندگیت 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

اگه واقعا دوسش داشتی وعاشقش بودی نمیگفتی برم پی زندگیم بعدش شما هردوتون سنی ندارید 

اگه هم عاشقشی میتونی چهارپنج سال دیگه که بزرگترشدین بازم بری خواستگاریش

اخه چهارده سال اوج نوجوانیه زوده هنوز واسه دوست داشتن

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
2706