2410
2553
عنوان

ازوقتی اومدم نی نی سایت افسردگی گرفتم دارم جدا میشم😢💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 138 پست
چیزی تو گوشیش دیدی

نه.  اما شک کردم تو محل کارش گوشی مخفی داشته باشه.  چندبارم دیدم دخترا پیام دادن بهش

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
بنظرم بهترین کار تفکر با خودته که چه کاراییت کم شده. منکه تعداد پیام عاشقانه ام طولانی مدت کم بشه هم ...

والا من به مدت بخاطر تعميرات باغ سگمون رو اورده بودم خونه مجبور بودم بهش برسم غذا و بازي و ناز و نوازش

شوهرم حسوديش شد

مردا خيلي كوچولو ان🥰🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس تقصیر نی نی سایت نیست😕 بیخودی نندازش گردن ما

چرا گردن تو عزیزم. جو اینجارو گفتم. انرژی منفی بود واسم

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
والا من به مدت بخاطر تعميرات باغ سگمون رو اورده بودم خونه مجبور بودم بهش برسم غذا و بازي و ناز و نوا ...

🤣🤣🤣🤣🤣پس اگ بچه بیاری چی میشه

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
2720
والا من به مدت بخاطر تعميرات باغ سگمون رو اورده بودم خونه مجبور بودم بهش برسم غذا و بازي و ناز و نوا ...

شوهر منم حسوده. حتی نسبت به برادرم و هرمرد دیگه

چرا گردن تو عزیزم. جو اینجارو گفتم. انرژی منفی بود واسم

حذف کن بره

هرچی تو این دنیا باعث شد ذره ای حالت خراب بشه سیفونو بکش روش!

کی تضمین میکنه یک ساعت دیگه پایان عمر من نباشه؟پس چرا باید یکساعت آخرعمرمو باحال خراب بگذرونم

ما باادبیم😚ولی خب میدونیم کجا لاتی پُر کنیم😎👊🏻

واقعا عزیزم مردا خیلی کوچولوان

بقول رهبر عزیزم مردان شما همان پسر بچه های درون گهواره ان که فقط ریش درآورده اند

2714
حذف کن بره هرچی تو این دنیا باعث شد ذره ای حالت خراب بشه سیفونو بکش روش! کی تضمین میکنه یک ساعت دی ...

درسته عزیزم.  دور از جونت

تو شهر ما دارن اذون صبح میدن،انشاءالله به این وقت و صاحب این وقت همه جوونا و خوشبخت و عاقبت بخیر و پیشونی بلند باشن،صدقه سری جوونا منو شوهرمم خوشبخت و عاقبت بخیر باشیم و پیشونی بلند...آمین.

دوست خوبم انشاءالله مشکل تورو هم خدای بزرگ خودش حل کنه فدات شم،توکل کن به خدا هرچی صلاحته همون بشه بگو راضیم به رضای خدا.

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎
تو شهر ما دارن اذون صبح میدن،انشاءالله به این وقت و صاحب این وقت همه جوونا و خوشبخت و عاقبت بخیر و پ ...

ممنونم عزیزم. چقدر مهربونی خیر ببینی ان شاءالله🙏❤️

2706