2726

این کاربری اصلیم نیست.  به خاطر مشکلاتم این کاربری رو ساختم تا مشکلمو بگم سبک بشم.نمیخواستم کسی منو بشناسه.   از وقتی من نی نی سایت عضو شدم حدود یکسال پیش، رنگ زندگیم عوض شد. از خودمو همسرم چندبار عکس گذاشته بودم با کاربری قبلیم.همه تعریف میکردن که چقدر به هم میایم و .....تو زندگی مشکل خاصی نداشتیم.  حس خوشبختی داشتم. این همه تاپیک وحشتناک میدیدم میگفتم خدایا اینا کین. واقعا مگه میشه یه مرد انقدر نامرد باشه.   اما الان تو این مدت انقدر زندگیم تلخ شده دارم جدا میشم. خیلی حالم بده. زندگیم تباه شد. کاش هیچوقت اینجا عضو نمیشدم این همه تاپیکای اختلاف نمیدیدم. شاید خیلی هاتون بگید ربطی نداره. آره خودمم مقصر بودم. اما محیط اینجا بی تاثیر نبود😭😭💔

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺

🤔

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.

توضیح بیشتر میدی چطوری نی نی سایت رو زندگیت اثربخش بود؟

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست

بنظرم اینجا رو تحریم کن و بچسب به زندگیت

و انقدر تاثیر نگیر از مجازی

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2728

واقعاً؟ 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

والا اینجا از دست شوهر رو به موتم باشی میگن طلاق نگیر دامن کوتاه بپوش و رژ قرمز بزن عمر دوباره میگیری   نمیدونم چرا واسه شما برعکسه!زندگی مشترک همینه دیگه اختلاف پیش میاد سعی کن درست مدیریتش کنی

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

عزیزم منم چندوقته عضوم تاپیک خیانتم زیاد خوندم ولی برعکس داره زندگیم خوب میشه چون خیلی چیزا یاد گرفتم

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 

منم ،تازه عضو شدم ،یعنی ،حذف کنم خودمو ،رابطه ه ام هم خوبه ،؟ اتفاقا امروز هم داشتم به این موضوع فکر میکردم ،احه خیلی معتاده نی نی سایت و تاپیک ها شدم. دیگه تلگرامو و گروه ها رو کانال ها رو بقیه رو گذاشتم کنار ،فقط اومدم ،نی نی سایت

باید انقدر قوی باشی ک همچنین جای روت تاثیر نذاره. من خودم انقد تاپیک خیانت خوندم ک ی مدت رفتم تو فکر اینک با ی اکانت فیک شوهرمو امتحان کنم... بعد ب خودم گفتم واقعا انقد احمقی؟ چرا اخه مگ او تو این چهاز سال جز پاکی چیزی ازش دیدی ک میخای این کار و کنی. کاملا قبول دارم ک جو اینجا تاثیر گذاره اما شما باید محکم تر از این حرفا باشی

2706