2733
2734
عنوان

مادرم باردار شده😯

| مشاهده متن کامل بحث + 8642 بازدید | 216 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان منم 35 سالگی حامله شد من 17 سالم بود همه چرت ميگفتن که اره چرا حامله شدی شوهر خاله بیشعورم جلو ...

وای چه بیشعور،باباتون چیزی نگفتن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
طفلی بچه ولی  وقتی بیست سالش میشه مامانش شصت سالشه اونایی که میگن خوبه اخه بچه گناه داره

عمردست خداست باورکن نظام طبیعت باحساب وکتاب ماخیلی فرق داره

یکیش دکترحسابی در50سالگی پدرشدودر94سالگی فوت شدیکی پدرمن در19سالگی پدرشددر50سالگی فوت شد

اوستاکریم کارش درسته بعدمن شنیدم ازروانشناسهاکه سن پدرومادراگه بالاباشه به همون میزان بچه ازرشدفهمی بالاتری برخورداره البته استثناهم هست

الان دراستان ما،مادر56ساله ویه پدر70ساله بچه دارشدن حالا15سال گذشته باورکن پدرومادرجوان ترشدن

عمه خودمن در47سالگی بچه دارشده الان 80سالشه وماشاالله سالم وسرزنده

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2738
وای چه بیشعور،باباتون چیزی نگفتن

نه بابام خندید

اخه به کسی چه ربطی داره؟؟؟ البته مامان من همش 35 سالش بود و بچه میخاست من میگفتم خواهر میخام ولی خب داداش شد الانم زندگیمه

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
نه بابام خندید اخه به کسی چه ربطی داره؟؟؟ البته مامان من همش 35 سالش بود و بچه میخاست من میگفتم خوا ...

خدا براتون حفظش کنه،خیلی خوبه بچه کار درستی کردن مامان و باباتون

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خدا براتون حفظش کنه،خیلی خوبه بچه کار درستی کردن مامان و باباتون

اره مرسی عزیزم. الانم مامانم 39 سالشه میگم یبار دیگه امتحان کن شاید خواهر شد

میگه برو تا نزدم دهنت😐😂

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

استارتر من حسابی حالتو درک میکنم .اولش سخته ولی بعدش ذوق به دنیا اومدنشو دارین هر کی هرچی گفت بزار بگه وقتی خدا خواسته ولایق دونسته و داده بندش چکارس که مسخره کنه مگه اونا از خدا بهتر میفهمن .هوای مامانتو هم داشته باش بهش استرس ندین که دوران بارداریشو به سلامت بگذرونه ان شاالله که قدمش برای همتون خیر باشه من که خیلی خوش حال شدم یکی مثل خودم پیدا شد 😁

2706