2737
2734
عنوان

امشب شوهرم بعد۸سال زدتودهنم دهنم پرخون شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 14643 بازدید | 216 پست
زنگ زد گفت این چرتوپرتاجبه فرستادی به خط خانمم گف خانومت کیه...من چیزی نفرسادم برواقاخداشفات بده😔😔 ...

خب دیگه پسره گفت نه شوهرت باید بفهمه که اشتباه کرده

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه دیگه. یهویی میزنه نصف میشم با اره بخواد نصفم کنه هی باید جلو و عقب کنه. جونم در میاد خخخخ ...

حرفت منطقیه 

خدانکشتت😂😂😂😂

خدایا توراسپاس میگویم آنچنان خاضعانه که درخورحقیری من است وآن قدرفراوان که سزاواربزرگی توست😙
😔😔😔😔😔هیچوقت تاحالاعذرخواهی نکردم همیشه اون پاپیش گذاسته😔😔غرورلعنتبم نمیذاره..ازیه طرفم دلم پر ...

تو زندگی زناشویی غرور معنی نداره گلم من واقعا اینو درک نمیکنم اونم وقتیکه میگید همسرتون خیلی خوبه. حالا اگه مرد بدی بود یه چیزی ولی واسه این بنده خدا که دیگه نباید غرور داشته باشی... 

😎🤔
توروخدااینطوری نگیدبچه هاخودم حالم بده من اصن بددهن نبسم فحش نمیدم هیچوفت اصن نقطه ضعفم همیش بی دفاع ...

پشیمون بودی غرورتو میذاشتی کنار ازش دلجویی میکردی

بنده خدا مامانش که فحش خورده از شما

خیلی زشته اینکاراتون بخدا

به مامان خودت، این حرفو میزد چیکار میکردی

من حتی تو صورتشم نگا نمیکردم، چه برسه به اینکه کنارش بخوابم

همه ی این اتفاقات زشت و زننده از اونجایی شروع میشه که حریم شخصی رعایت نمیشه یکیتون هم اشاره نکردید... اصلا چرا شوهر شما در نبودتون باید وارد گوشیتون بشه نکنه حتما اونم اعتقاد دارید زن و شوهر گوشیشون نباید قفل باشه وگرنه حق دارن همو بکشن باز؟ اگه شوهرشون این حریم رو رعایت میکرد ایشون بعد از دیدن او پی امای مزخرف پاکشون میکرد و طرف رو هم بلاک میکرد به همین سادگی تو این تاپیک هم حمام خون راه نمیفتاد :)))) 

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2738
تو زندگی زناشویی غرور معنی نداره گلم من واقعا اینو درک نمیکنم اونم وقتیکه میگید همسرتون خیلی خوبه. ح ...

😔😔😔😔نمیدونم وقتی زد تودهنم ازش متنفرشدم اون لحظه ولی اومدبغلم کردصورتموپاک گردبهم اب دادبوسم کردگف دستم بشکنه عصبی بودم ببخشم.فک کردم باهام خوب شده رفت غداخوردوفیلم دیدومحلم نذلشت موقه خواب حوابیدروتخت من خوابیدم زمین اومدبالشتشوگذاشت کنارم ولی پشتشوکردوحابید😔😔😔😔😔حالم بده

همه چی آخرش قشنگه اگه قشنگ نبودبدون آخرش نیست❤😍
راه کار بدم بپر بغلش کن بگو گه خوردم (البته ببخشید اسی جونا )ب مامانت بد گفتم بعدم بگو فردا باهم بر ...

توعمرم تاحالابه کسی نگفتم گوه خوردم وای تصورشم برام وحشتناکه به همسرم بکم گوه خوردم😔😔😔

همه چی آخرش قشنگه اگه قشنگ نبودبدون آخرش نیست❤😍
😔😔😔😔نمیدونم وقتی زد تودهنم ازش متنفرشدم اون لحظه ولی اومدبغلم کردصورتموپاک گردبهم اب دادبوسم کرد ...

آخی... چ مهربون طفلکی واقعا از خود بیخود شده بوده توام آتیشیش کردی وسط اونجا مادرشو چیکار داشتی اخه خواهر من

اسم کاربریم گل یاس بود بخاطر شرایط سرهمش کردم ؛ باتشکر😊

تو باید ثابت کنی اون مزاحمو نمیشناسی وگرنه تااخر عمر توودعواها ازش استفادده میکنه.برو پلیس فتا حتما فوقش اون اقا دستگیر میشه و یع عذرخواهیو وحل میشه ماجرا

ولی براهمیشا اعتماد شوهرتو میخری

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
توعمرم تاحالابه کسی نگفتم گوه خوردم وای تصورشم برام وحشتناکه به همسرم بکم گوه خوردم😔😔😔

نه بابا گوه خوردم چیه زشته

معذرت خواهی کن

اسم کاربریم گل یاس بود بخاطر شرایط سرهمش کردم ؛ باتشکر😊
2706