2726
عنوان

امشب شوهرم بعد۸سال زدتودهنم دهنم پرخون شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 14634 بازدید | 216 پست
تو دیدی اون عصبانیه چرا این حرفو زدی؟؟؟!!! 😳😳

نمیدونم حالم ازبی اعتمادیش بدبودقیافه شواگرمیدیدی سکته میکردی وقتی زدتودهنم داشتم ضعف میکردم ازترس خودش اومد بغلم کرد..ولی به محض اینکه خوب شدم بی محلی کردو....

همه چی آخرش قشنگه اگه قشنگ نبودبدون آخرش نیست❤😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجوری نگو مرتیکه..شوهرم خیلی خوبه خیلییی..نمیدونم چش شدامشب😔بهم گفت خیلی کثیفی گفتم نگو کثیف بگو ...

🤤🤤به نظرم کتک مال بددهنی شما بوده نه مال اون قضیه تو این دعوا چکار مادرش داشتی خوب؟

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
زنگ زد گفت این چرتوپرتاجبه فرستادی به خط خانمم گف خانومت کیه...من چیزی نفرسادم برواقاخداشفات بده😔😔 ...

خانونی برا خودت احترام قائل باش تا خدا نکرده دفه دیگه بخاطره یه اشتباه بی احترامی نشه بهت ...یه امشب پشت بهش بخوابی خیلی بهتره اینه که احترامت کم شه اتفاقا باید منتظر باشی معذرت خواهی کنه

2728
🤤🤤به نظرم کتک مال بددهنی شما بوده نه مال اون قضیه تو این دعوا چکار مادرش داشتی خوب؟

عصبیم کرده بود یجوری داش نگام میکردک هرچی اعتمادتواین چن سال بودانگارکشک بوده😔😔😔

شوهرم کشته مرده منه چرااخه بایداینکاروکنه؟

چه می دونم. بر اساس گفته هات مشکوک بود. جز منم چند نفر گفتن. ماکه در جریان روابطتون نیستیم. شایدم شخص دیگه ای خواسته بینتون رو بهم بزنه. آخه اینکه دقیقا زمانی که گوشیت خونه بوده و شوهرتم خونه بوده بعد این همه سال همچین پیامی اومده جای تعجبه. یعنی کسی خبر داشته الان گوشی دست شوهرته؟ شایدم یه اشتباه اتفاقی بوده... اما حتما پرینت ریزمکالمات رو بگیر بزار جلوش

اینجوری نگو مرتیکه..شوهرم خیلی خوبه خیلییی..نمیدونم چش شدامشب😔بهم گفت خیلی کثیفی گفتم نگو کثیف بگو ...

زن و شوهر جفت تون بی منطق اید!!!

ی غریبه پیام داده واسه چی دست و پاتو گم کردی؟؟ طلا ک پاکه چه منت اش ب خاکه؟؟؟؟؟؟ میدادی دستش گوشی رو،میگفتی هر برخوردی لازم میدونی انجام بده

بعدم اصا چرا گوشیت رو چک کرده؟؟ کار اونم بده

بدترررر اینکه ب مامانش چع ربطی داشته؟ اصا کارتون اشتباه پشت اشتباه بوده

به به😞انتظار داشتی نزنه!؟😒بدبخت پدرومادرها که از دست عروس یا دامادشون باید فحش بخورن.😒عزیزم.بد گفتی.اینجا حق کاملا باشوهرته.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
شان كسى با فحش پايين نمياد فقط فرد فحاش شخصيت خودش رو خراب ميكنه شنيدين كه ميگن با نجاست دريا نجس ...

من این چیزا تو کَتَم نمیره😂کسی بخواد اسم خانوادمو مخصوصا مادرمو باالفاظ بد توی دهنش بیاره،دهنشو گِل میگیرم

ما باادبیم😚ولی خب میدونیم کجا لاتی پُر کنیم😎👊🏻

چقدر شعار می دید بعضی ها !!!!😒

یا مفهوم خراب  رو متوجه نمیشید 

یا می خواید ک  متوجه نشید !!!!😐

این فحشهای ناموسی و رکیک تو چاله میدونم دیگه استفاده نمیشه .......

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
زن و شوهر جفت تون بی منطق اید!!! ی غریبه پیام داده واسه چی دست و پاتو گم کردی؟؟ طلا ک پاکه چه منت ا ...

بهش گفتم چرارفتی سرگوشیم هم بیشتروقتاگوشی اون وس منه هم گوشی من دست اون گفت هی تند تند پیم اومد برات پشت سرهم خاستم ببینم اگه کسی کارواجب داره بگم نیستی ک گله جنابالی رودیدم

نمیدونم حالم ازبی اعتمادیش بدبودقیافه شواگرمیدیدی سکته میکردی وقتی زدتودهنم داشتم ضعف میکردم ازترس خ ...

شما مشخصه برا خودت اززش قائل نیستی، کاری ب حرفی ک ب مامانش زدی و سیلی ک خوردی ندارم.. ولی یجور حرف میزنی ک انگار شوهرت حق داره چون رو گوشیت پیامی اومده ک ب قول خودت روحت خبر نداره، بات قهر باشه

انصافا شوهرت خییییلی منطقیه

من به مادرشوهرم بگم خراب، شوهرم در بهترین حالت تازه واسه اینکه زیاد درد نکشم، فوری با ساطور دو شقه م میکنه.

خیییییلی خوب برخورد کرده شوهرت

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2706