2726
عنوان

کیا مثل من عاشق معین و آهنگاشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4877 بازدید | 35 پست
من همچین حسی و ب شادمهر دارم😁

شادمهرم قشنگ میخونه اهنگ اخریش فوق العادست 

ولی هیچکس برام معین نمیشه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا یه مدت هایده و مهستی هم گوش بده 

اونا هم خیلی حس خوبی به ادم میده

بیا بنویسیم 

ساقی

روزای روشن

دل کوچولو

من خودم با اون البوم معین که اهنگ طلوع توش بود خیلی خاطره دارم تو دهه هشتاد

داییم  همه خونش پر عکسای معینه با اینکه ازدواج کرده ها میری خونش آهنگ معین میزاره

الهی😍😍😍😍

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
😍😍😍😍

یادش بخیردبیرستانی که بودم بادوستم هرروزیه گوشه حیاط مدرسه می نشستیم ومیخوندیم

پشت درای بسته

عاشق دل شکسته

داره هوای خوندن

باتوعزیزخسته

22سال ازاون زمانهاگذشته

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
من خوشم نمیاد از معین پیج اون پسره که رو ویلچره داری؟اهنگای معینو خیلی خوب میخونه

اخی دلت میاد؟ اره دیدم خیلی قشنگ میخونه صداش فوق العادست ولی خدایی به پای معین نمیرسه

من خیلی دوسش دارم دو سال پیشم بالاخره رفتم کنسرتش وقتی وارد سالن شد گریه کردم همسرم مسخره می‌کرد 😒ا ...

وای منم فکر میکنم همین حس بهم دست بده لحظه به لحظه زندگیم با صدای معین گذشت از بچگی تا الان که ۲۶ سالمه با اهنگای معین بزرگ شدم

حالا یه مدت هایده و مهستی هم گوش بده  اونا هم خیلی حس خوبی به ادم میده بیا بنویسیم  ساق ...

گوش میدم اونا رو هم دوس دارم ولی واقعا معین برام اسطوره هستش

2706