2726
عنوان

بیاین از بدترین خاطره با شوهرتن بگید یکم خالی شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 13804 بازدید | 271 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای یه بار شوهرم به شوخی یدونه با کمر بند بهم زد انقدر درد داشت تا یه ساعت جیغ میزدم  بمیرم برا ...

واقعا شما مادر ۴تا فرشته اید؟ خدا سایتون رو بالا سر بچه هاتون نگه داره و اونارو هم برای شما حفظ کنه...من متولد ۶۶ هستم ۱۶ساله ازدواج کردم اون اوایل بخاطر مشکلاتم بچه نمیخواستم ولی الان ک دارم میمیرم برا بچه نمیدونم چرا نمیشه

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
2728

اینکه الان رفتم تلگرامش دیدم رعت کانال مثبت ۱۸،با توجه ب اینکه من گرمترم تو رابطه،تو باورم نمیگنجید،اون خوابه و من ناراحت و متعجب، 

اوناییکه میخوان بگن براشون نرماله ربپلای نکنن

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

همین دیشب برام کلی پیام عاشقونه میخوند،و از حساسیت من باخبره،تا حدی ک نبم نگاهش ب ی زن داغونم میکنه،گفتم ازت پول نمیخوام،همه وجود من اینه نگاهت قفل من باشه همین،هبچی ازت نمیخوام،شکستم ولی انگار معلقم و بی تفاوت 

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
خدا به داد من برسه دیروز فهمیدم حاملم بهش زنگ زدم گفتم اونچه لایق خودشو خاموادش بود بارم کرد چون حام ...

ای جان عزیزم مبارک باشه ایشالاااااااا قدمش خیر باشه 

اهمیت نده به شوهرت به دنیا که اومد عاشقش میشه الان اینجوری مبگه 

توام اصلا استرس نگیر ناراحتم نشو چون ضرر داره واسه بچت 

حالا خوده شوهرت ولت کرد رفت روز زایمان,مادر شوهری پدر سوهری خواهر شوهری هیچ بشری نیومد بگه مبارک عرو ...

یکی ازگاوهاهم نصیب من شدخودش ک هیچ بقیه هم نیومدن احوال بپرسن انگاربچموازخونه بابام اوردم

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی

من دو بار سقط داشتم سقط عمدی ولی خودم دلم نمیخواست مجبورم کرد و اخرین بار هم عید بود دقیقا یکم فروردین هر چی گفت بزار چند روز بعد گفتم نه همین امروز لجم گرفته بود دلم میخواست خودمو جر بدم که بفهمم عمرمو پایه چه پست فطرتی گذاشتم ۹ ساله نامزدیم گفتم نندازیم عقد کنیم گفت نه بنداز عقد کنیم بعد همش دعوامون میشد تا سقط کردم ول کرد رفت هفت روز بعد اومد به غلط کردن افتاد ولی چه فایده من همش ازش ناراحت بودم چون راضی نبودم هر دفعه سقط کردم با دعواهای وحشتناک بار اول که اومدم خودمو بندازم زیر ماشین گرفت کتکم زد دماغم و دهنم خون راه افتاد بار دوم که کلن ولم کرد و رفت جدیدا تا داد میزنم یاد گرفته کتک 

2706