2733
2734

من تا دلتون بخواد خاطره بد دارم الان میخوام بدترینو بزارم من  شب قبل زایمانم شوهرم گفت نمیخوامت بدترین وضعیت بودم حال روحی و جسمیم داغون مامانم اینا بنده خداها از شهرستان اومده بودن  معذب بودن پیش شوهرم  و توی خونم اونشب اینقد جیغ زدم حالم بد شد اخر گفت اشتباه کردم ولی اشک منو مامانمو در اورد با ی حال بدی خوابیدم صبح دردم شروع شد با ی وضعیت و روحیه داعون رفتم بیمارستان حتی شوهرمو ندیدم بچمو بدنیا اوردم اوردیم خونه روزای اول خوب بود ولی بعد سوم چهارم دیگ نمیومد پیش منو بچع  منم حساس شده بودم و درد داشتم شوهرم ب جای رسیدن ب من رفت جاریمو برد بیمارستان چون حالش بد بود منم ز زدم بهش هر چی دلم خواست گفتم اومد خونه جلو مامان و بابام ولی حرف بارم کرد و رفت دیگ نیومد تا ی هفته این ی هفته منو مامان و بابام اب شدیم پیر شدبم  روز دهمم مامانم گفت ببند بارتو با بچت بریم خودمون بزرگش میکنیم بخدا منو ول کرده بود با دوستای مامانش فشم بودن و گردش  من اینقد گریه کرده بودم ک دیگ شیر نداشتم  بابام مریص بود هیچی نمیگفت ولی ۱۰ سال پیرتر شده بود مامانم دیرش میشد بدگرده خیلی اذیت شدن خیلی اب شدم چ استقبالی شد از بچم باباپ رور اخر رفت با خواهش و تمنا اوردش ولی این خاطره از ذهتم نمیره هنوز ک یادم میاد تن و بدنم میلزره  البتع من از این شبا زیاد داشتم

روزی که فهمیدم با یه دختره درارتباطه البته دوس بودیم اونموقع و دیگه چیزی ندیدم ولی صدای شکستن قلبمو شنیدم

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست ندارم یاد اوری بشه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2731
2738
استارتر در عجبم ک چجوووور هنوز باهاش زندکی میکنی؟؟!!!!

این هنوز یکیشه اگ بخوام بگم ی طومار میشه  فقط برون روز خوش انگشت شماره یا درگیر خیانتاشم یا نبودنش یا دروغاش یا کتکاش

مسئله ای که گذشته هیچوقت بهش فک نکن دیگه هرچندسخت ونفرت انگیز باعث میشه ته دلت ازشوهرت متنفربشی خوشکلم، ولی درکت کردم باهمه وجودم واب توچشمم جمع شد😔😔

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

یه سری خاطرات رو باید ریخت دور 

نباید بچینیم  دورمونو  و مدام  بهشون نگاه کنیم و غصه بخوریم

پیر میشیم ، افسرده میشیم ، بدعنق میشیم !!!!! بدون هیچ فایده و نتیجه ای

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706