2726
عنوان

دختر ۴ ماهم خیلی گریه میکنه

258 بازدید | 15 پست

دخترم چهار ماهشه خونه خودمون ساکت خوبه می خنده و بازی میکنه وای وقتی میرم خونه مامانم یا مادر شوهرم تا وارد میشیم اولش خوبه دو دقیقه بعد شروع میکنه گریه اصلا نمی مونه غریبی میکنه خیلی اذیت میکنه چکار کنم به نظرتون 

خدایا شکرت خیلی دوست دارم از اینکه بهترین رفیقمی💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جایی نرو😐

والا میگن باید بیشتر برم خونشون تا بیشتر بشناسه ماشالا خیلی دقت میکنه به صورت آدما به جایی که رفته

وایی  باز خونه خودتون ارومه دختر منکه دوماهش خیلی خیلی گربه میکنه به صداش همه میان همسایه ها اولش کولیک داشت بخاطر کولیک بعد به خاطر گوشواره هاش که سنگین بودن گوششو اذیت میکردن تا درش اوردیم خوب شد بعد گوشاش عفونت کرده دکتر گقت خوابیده شیر دادی شیر رفته گوشش بعد الانم واکسنش از وقتی بدنطا اومده یه روز اروم ندارم

عشق یعنی دخترمو باباش ❤😻:)
وایی  باز خونه خودتون ارومه دختر منکه دوماهش خیلی خیلی گربه میکنه به صداش همه میان همسایه ها او ...

آخی 

هیچی بیشتر ببرش تو جمع... پسر منم اینجوری بود ، الانم که بزرگ شده کلا از جمع گریزونه سعی کنید عاد ...

دقیقا بدترین کار از نظر روانشناسان کودک همین راهیه که فرمودین عزیزم

حس امنیت از نوزاد گرفته میشه 

این دوره های اضطراب جدایی موقتی هستند و چندین مرتبه در طول رشد نوزاد و کودک نوپا اتفاق میفتن و فقط باید بهشون امنیت و آرامش بدیم تا بگذره

اگر فرزند دلبند شما بیش از ۳ سال داره و هنوز اضطراب جدایی و ترس از افراد غریبه در وجودش هست باید دنبال علت باشید با مشورت روانشناس کودک 🌱

با حیوانات مهربون باشیم 🥰
دقیقا بدترین کار از نظر روانشناسان کودک همین راهیه که فرمودین عزیزم حس امنیت از نوزاد گرفته میشه&nb ...

نه عزیزم

پسر بنده ۱۵ سالشه و  ازنوزادی  بد اخلاق  و اهل گریه بود و الانم فقط جمع هم سنهای خودشو دوستداره، 

طبق  عادت از اول ازدواج زیر نظر مشاور  هستیم و این راه حلی که عرض کردم ،نظر دکتر شیری موسسه مهرگان بود ، در مورد پسر بنده و کسانیکه این اخلاق دارن

✔️زندگی پر از انتخاب است و من شادی را انتخاب کردم.
2706