2737
2739
عنوان

هرکاری میکنم نمی تونم بی خیال باشم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 48 پست
ای بابا اینو میگی چند روز پیش جاریم پیام داده میگه شنیدم مهمون داری ملکه داره میاد!!!!! اونا حتی راض ...

خب پس از روش دوم استفاده کن . جیب شوهرت را خالی کن قبل از اینکه جیبش را خالی کنند . والا

یاد فیلم آوای باران افتاد ,او یارو شکیب که همش پول جمع میکرد اما خرج نمیکرد😂

نه ماشاله به خودش خیلی میرسه چه خوراک چه پوشاک فقط فکر میکنه ما سرگنجیم چون همسرم موقع مجردی پولشو میداده مامانش ایشون یه خرده بد عادت شدن خجالت نمیکشه پول بگیره 

فقط خدا .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اشتباه از خودتونه یه تغییر رویه بدید درست میشه

به خدا یه روز موبایل بانک همسرمو چک کردم دیدم داره به مامانش ماهانه میده منم قاطی کردم گفتم لطفا به مامانت بگو از اون ماهانه ای که هر ماه ازت میگیره حداقل سالی یکبار یه گله سر برای بچه هات بخره تا دل من انقدر نسوزه

فقط خدا .....
رو شوهرت کار کن,نه گفتن یادش بده,بگوش پس ما دستمون رو ب آسمون باشه با دو تا بچه,اما مادرت دستش تو جی ...

مشکل همین نه گفته که بلد نیست بنده خدا حتی به منم بلد نیست نه بگه

فقط خدا .....
2731
به خدا یه روز موبایل بانک همسرمو چک کردم دیدم داره به مامانش ماهانه میده منم قاطی کردم گفتم لطفا به ...

عزیزم ببین 

کلا خرج کردن واسه مادر اشکالی نداره 

ولی وقتی از خودتون بخواید بزنید چرا و وقتی اون نیاز نداره 

و خودتون باعث شدید بنظرم 

چون مادرشوهرتون اگه اخلاقش بود از بقیه برادرا هم میگرفت و میرفت خونشون 

حالا که نمیکنه پس میشه جلوشو گرفت

نظرات من قرار نیست به مذاقت خوش بیاد 
2738

شوهر منم مجردیحقوقش دست اجیش بود هیچی نداشت وقتی من زنش شدم خواهرش عروسی کرد رفت الان همچی داره برادراش خیلی کمکش کردن الان اصلا قدر نمیدونه..شوهرم همه پولش دستشون بود میرفتن خرید حتی ب اشون خونه درست کرد الان من مستاجرم خونه نمیتونم بخرم 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
عزیزم ببین  کلا خرج کردن واسه مادر اشکالی نداره  ولی وقتی از خودتون بخواید بزنید چرا و و ...

ببین مادر شوهرم با دوتا از عروساش کلا قهره یعنی اصلا رفت وآمد ندارن اونا یکیشون رییس بانکه اون یکی هم رییس یعنی هر دواتشون ماشین سیصد میلیونی زیر پاشونه میمونه ما با اون یکی برادر شوهرم که اون قشنگ به مامانش میگه ندارم میگه شما دونفرین کم میارین چه برسه به ما اما شوهر من نه حاضره از ما بزنه اما یه نه نگه 

فقط خدا .....
شوهر منم مجردیحقوقش دست اجیش بود هیچی نداشت وقتی من زنش شدم خواهرش عروسی کرد رفت الان همچی داره براد ...

من واقعا درکت میکن تو این زمونه هیچکس به داد آدم نمیرسه آدم خودش باید به فکر خودش باشه کاش میشد من فیش حقوقی شوهرم رو اینجا میذاشتم کسورات بیشتر از دریافتیه

فقط خدا .....

الان یه عده میگن مادره چه عیبی داره به خدا ماهم سرمون میشه مادره اما مادری که احتیاج نداره یه قرون روا نداره حتی روا نداره بری خونش اونوقت خدا رو خوش میاد از بچت بزنی بدی اون به قر و فرش برسه مگه خودمون اینجوریم اما درک میکنیم که فعلا شرایط همینه باید رعایت کرد 

فقط خدا .....
ببین مادر شوهرم با دوتا از عروساش کلا قهره یعنی اصلا رفت وآمد ندارن اونا یکیشون رییس بانکه اون یکی ه ...

د یکم سیاست داشته باش یکم از او هم عروسهات یاد بگیر

الان مشکلت فقط,نه نگفتن شوهرته ,انقدددر نق بزن به جونش تا یاد بگیره, نداریم بخوریم میری به کی میبخشی؟به شوهرت بگو سری بعدی اگی یک ریال به مادرت دادی,میرم خونه بابام با بچه ها,میرم اونجا بلکه ۴ تا چیز پیدا بشه بخوریم,تو که همه خرجها رو برا مادرت انچام میدی چیزی برا ما نمیخری

د یکم سیاست داشته باش یکم از او هم عروسهات یاد بگیر الان مشکلت فقط,نه نگفتن شوهرته ,انقدددر نق بزن ...

بخدا بعضی وقتا تو دلم عین این حرفها رو میزنم اما خودم میدونم که مقصر همسرم نیست یکی دیگه درگیر احساساتش میکنه از یه طرف هم دوست ندارم روم به همسرم باز بشه میگم اون مادره اون باید عاقل باشه

فقط خدا .....
ول کنین این حرفارو..خودشون میگن ندار نیستن که...اگه نداشتن بله حق باشمابود ولی .. 

خب عادت کرده و باید اصولی این مشکلو حل کرد

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2706