2703
2553
عنوان

هرکاری میکنم نمی تونم بی خیال باشم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 48 پست
الان آزمایش کامل ۳۰۰ تومن میشه. شوهرت باید بگه ندارم. حتی یه وقتایی شما ازش بگیرین تا بدونه واقعا ند ...

ببین اگه نداشت دلم نمیسوخت میدادیم بعد تازه خودمون با این حقوقا به زو میرسونیم شوهر من وقتی منو گرفت با اینکه کارمند بود یک میلیون هم پس انداز نداشت 

فقط خدا .....
من ناراحت قهرش نیستم بخدا خسته شدم آخه آدم هم انقدر بی فکر نمیگه اینا بادوتا بچه کچیک از کجا ببارن ج ...

میدونم عزیزم تنهاراه حل تحویل نگرفتن وکم محلی مطلقه ب خوبی آلرژی داره خب 

نمیبخشمت.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم پسرشه اون نکنه کی ببرش ازمایشگاه... بهتون نیاز داره شک نکن جواب خوبی هاتون رو میبینید

نیاز فرق داره ایشون نیاز نداره پول خودشو پس انداز میکنه برای مبادا ما تو زندگی الانمون موندیم

فقط خدا .....
2720

اه اه به جهنم که قهر کرده . خب به شوهرت بگو هر وقت حرف پول زد یا خواست کارشو بندازه گردن شوهرت بگه ندارم یا به  خواهر برادراش زنگ بزنه که همگی بزارن رو هم خرج مامانشونو بدن . اگه بقیه دنگشونو دادن شوهرتم بده اگه ندادن اونم نده .نمیشه که به یکی فشار بیاد فقط . توام یه کم بهش غر بزن . بعدم با جیب پر پول نفرستش خونه مامانش . هر ماه تا حقوق گرفتی اول سریع یه لیست مواد غذایی و مایحتاج خونه رو بنویس برید خرید کلی . یه مقدار پول تو جیبی بگیر . پول لباس و آرایشگاه و اینارو بگیر . از روش یه کمم پس انداز کن . کلا در حد خرج رفت و آمد شوهرت بزار تو جیبش بمونه وگرنه خرج ننش میکنه

2714
تو رو خدا مظلوم نباشین وقتی خودتون تو شرایط سخت قرار میگیرین چرا بهش پول میدین اخه اصلا بزارین ناراح ...

همش تقصیر خودم هم هست قبل بچه ها سرکار میرفتم کارمم خوب بود سریع کمک همسرم خونه خریدیم حتی عروسی نگرفتم که جلو بیفتم زدو خدا بهمون دوقلو داد پا به ماه بودم اومد یک ماه خونم توهفته ۳۴ زایمان زودرس کردم بیست میلیون پول بیمارستان دادم حتی یک قرون کمکم نکرد که هیچ یه آب میوه نداد دستم

فقط خدا .....
چرا سه تا پسر داره همشون وضعشون از ما بهتره 

چند سری بگید ندارم,ببین اگه اون یکی داداش داره ازش بگیر تا دفعه بعد اگه دستم بود خودم بهت میدم,الکی,تا سری بعد هم یه داستان دیگه بگید,اخر سر خودش میفهمه قضیه چیه,ناراحت هم شد که شد

همش تقصیر خودم هم هست قبل بچه ها سرکار میرفتم کارمم خوب بود سریع کمک همسرم خونه خریدیم حتی عروسی نگر ...

یاد فیلم آوای باران افتاد ,او یارو شکیب که همش پول جمع میکرد اما خرج نمیکرد😂

اه اه به جهنم که قهر کرده . خب به شوهرت بگو هر وقت حرف پول زد یا خواست کارشو بندازه گردن شوهرت بگه ن ...

ای بابا اینو میگی چند روز پیش جاریم پیام داده میگه شنیدم مهمون داری ملکه داره میاد!!!!! اونا حتی راضی نیستن بره خونش وای به حال اینکه پول بدن 

فقط خدا .....
خیلی باهاش حرف میزنم خودش هم میگه ناچارم وقته میگه نمیتونم نه بگم

رو شوهرت کار کن,نه گفتن یادش بده,بگوش پس ما دستمون رو ب آسمون باشه با دو تا بچه,اما مادرت دستش تو جیب ما باشه؟خودشون دارن در حد پولشون خرج کنن,دو نفر بیشتر هستن.آخه چه خرجی دارن دو نفر؟

2706